47-letni król polskiego kabaretu został ojcem. Znamy imię i płeć dziecka

47-letni król polskiego kabaretu został ojcem. Znamy imię i płeć dziecka Źródło: Screenshot z youtube.com/Polsat

Kabaret Moralnego Niepokoju zna w Polsce chyba każdy. Cieślak i Górski to wręcz kultowy duet, który wywołuje salwy śmiechu gdziekolwiek występują na żywo. Jeden z nich został niedawno ojcem. Znamy płeć dziecka. Imię, które wybrał dla potomka zaskakuje.

Kabaret Moralnego Niepokoju podróżuje po całej Polsce. Wielu ludzi chce zobaczyć na żywo popularne skecze, w których występują kultowi "Gwidon" i "Romek". Zmęczeni rzeczywistością kraju Polacy chętnie chodzą na występy grupy, aby złapać trochę dystansu. Górski razem z resztą komików dają im taką możliwość, bo świetnie pokazują przywary swoich krajan sprowadzając je do absurdu, co leczy kompleksy i wywołuje salwy śmiechu.

Szczególnie lubianą przez fanów postacią z całego zespołu jest Robert Górski. Wyróżnia się na tle kolegów swoim talentem aktorskim, który podziwiać możemy również w znanym "Uchu Prezesa".

Robert Górski ma dziecko?

W mediach Robert Górski niezbyt chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, które stara się raczej utrzymywać w tajemnicy. Trochę inaczej sprawa wygląda ze strony jego partnerki - Moniki Sobień, która raz na jakiś czas sama publikuje fotografie, które obrazują jej błogosławiony stan. Niedawno urodziła. O całym fakcie poinformowała Górskiego w nietypowy sposób, który pozytywnie zaskoczył fanów. - Panie prezesie, melduję wykonanie zadania. Malina Górska - zażartowała w opisie zdjęcia na Instagramie Monika Sobień. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ I FILMEM Tym samym zdradzając imię dziecka, które przyszło na świat. Malina to imię, które Wikipedii pochodzi z regionów wschodniosłowiańskich bądź skandynawskich. Co ciekawe Rada Języka Polskiego ma względem imienia pewne wątpliwości. Według tejże nie jest pewny fakt, czy powinno ono być nadawane ludziom, jak to się dzieje obecnie.

Jak młoda mama czuje się po porodzie?

Monika Sobień obecnie odpoczywa. Poród bywa przecież mocno wycieńczający dla organizmu kobiety. Młody tata za to zdaje się być w tej chwili szczerze zakochany w córce i to przy niej spędza każdą wolną chwilę. Jest jednak coś, co go niepokoi. Więcej szczegółów zdradziła dla "Faktu" menagerka Roberta Górskiego. - Monika czuje się dobrze. Robert się cieszy z dziecka - udzieliła odpowiedzi dla "Faktu". Screenshot z Instagram/Monika Sobień ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News