Cała Polska żyje 26. finałem WOŚP. Oczy wszystkich ludzi z całego świata skierowane są na akcję, a tymczasem TVP żyje jednym tematem, którym na pewno nie jest działalność fundacji Owsiaka.

Dzisiaj odbywa się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. We wszystkich miastach w Polsce i wielu za granicą wolontariusze zbierają pieniądze, które zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Aparatura ma pomóc w ratowaniu życia ciężko chorych dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Rozróba, policja ruszyła na zbierających na WOŚP

TVP żyje jednym tematem i chwali rząd PiS

Tymczasem okazuje się, że Telewizja Polska ma dzisiaj ważniejsze tematy. O zbiórce, która ogarnęła dzisiaj ludzi z całego kraju i nie tylko, wypowiedziano się krótko i zdawkowo. Od rana na topce w TVP są wiadomości, które są laurką w stronę polityki rządu Prawa i Sprawiedliwości.

– Przypomnijmy, dzisiaj także Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Trzeba pomagać, dobro do nas wraca w każdej postaci –powiedział Sławomir Siezieniewski w porannym dodatku do programu.

Od samego rana telewizja Jacka Kurskiego, byłego działacza PiS, informuje, jak bardzo polski rząd pomaga Syryjczykom. Tematem nr jeden w TVP jest odbywający się dzisiaj Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców.

Po raz kolejny TVP zignorowała WOŚP

Telewizja Polska przez wiele lat transmitowała wydarzenia z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich zszokowała wiadomość, że publiczna TV wycofuje się z relacjonowania zbiórki.
Nie od dziś wiadomo, że państwowa telewizja, tak samo jak rząd PiS, nie sympatyzuje z Jurkiem Owsiakiem i jego fundacją. Szczytem absurdu w okazywaniu tej antypatii było, kiedy w TVP wymazano z gości serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Wreszcie ujawniono ile zarabia Owsiak na WOŚP

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


"Korona królów": Śmiechom internautów nie ma końca! [MEMY]

...

Zobacz również