Mało kto wiedział o jego trudnej przeszłości. Gwiazdor kabaretu był bezdomny

Mało kto wiedział o jego trudnej przeszłości. Gwiazdor kabaretu był bezdomny Źródło: Damian Klamka/East News

Ten kabaret oglądają miliony Polaków. Mało kto wie, że życie występujących w nim artystów nie zawsze było usłane różami. Jeden z uwielbianych gwiazdorów doświadczył dramatu bezdomności.

Ten kabaret pokochały miliony Polaków. Występy formacji Paranienormalni cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Robert Motyka i Michał Paszczyk doskonale wiedzą, jak rozbawić publiczność. Jak się jednak okazuje, życie artysty kabaretowego nie zawsze jest usłane różami i w niczym nie przypomina kabaretu.

Przekonał się o tym 44-letni Robert Motyka. To między innymi dzięki niemu kabaret Paranienormalni cieszy się tak ogromną popularnością. Prezenter radiowy, artysta kabaretowy i konferansjer jest mężczyzną o wielkim sercu. W szczerym wyznaniu opowiedział, że serdeczność i dobre serce stały się przyczyną jego wielkiej życiowej tragedii.

Kabaret Paranienormalni zrobił z niego wielką gwiazdę. Życie go nie oszczędzało

Kabaret Paranienormalni przyniósł Robertowi Motyce olbrzymią popularność. Tylko nieliczni wiedzą, jak wyglądało życie pogodnego artysty przed ogromnym sukcesem formacji. Mężczyzna był znany nie tylko z dobrego humoru, ale również z wielkiej ofiarności. To właśnie ona stała się przyczyną jego życiowego dramatu.

Artysta zbierał pieniądze na kupno mieszkania, jednak jego przyjaciel znalazł się w trudnej sytuacji finansowej i poprosił o większą pożyczkę. Jak się potem okazało, był to ogromny błąd. Znajomy nie zwrócił długu, a Robert Motyka przez pewien czas został bezdomny. Trudno było mu odzyskać utracone pieniądze, ponieważ ufał przyjacielowi i nie zawarł z nim żadnej oficjalnej umowy. Jego sytuacja zaczęła się pogarszać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kabaret pomógł mu odbić się od dna. Dziś jest niezwykle popularny

Robert Motyka postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i nie zamierzał się poddawać. Założenie kabaretu okazało się strzałem w dziesiątkę. Formacja zaczęła odnosić spektakularne sukcesy, a sytuacja finansowa artystów uległa znacznej poprawie. Mężczyzna nie zapomni jednak tego dramatycznego okresu w swoim życiu. 

Artysta kabaretowy prowadzi działalność estradową od 2004 roku. Kabaret Paranienormalni jest regularnie zapraszany na polskie festiwale muzyczne i rozrywkowe. Artysta jest pomysłodawcą i gospodarzem Letnich Spotkań Kabaretowych Ściernisko w Sieniawie Żarskiej. Do sukcesów doprowadziła go jednak bardzo trudna droga.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Pomponik

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News