Król kabaretu Górski idzie do ślubu z prawdziwą Afrodytą. Młodziutka piękność deklasuje poprzednią partnerkę urodą

Król kabaretu Górski idzie do ślubu z prawdziwą Afrodytą. Młodziutka piękność deklasuje poprzednią partnerkę urodą Źródło: Wikipedia Commons/Ja Fryta

Kabaret bez Roberta Górskiego zdecydowanie nie byłby taki sam. Komik nieustannie zaskakuje fanów nie tylko nowymi dowcipami, ale także zmianami, które pojawiają się w jego życiu prywatnym. Chodzi o jego partnerkę, która niedawno urodziła mu córeczkę. Nagle Górski ogłosił, że jest gotowy przejść do kolejnego etapu w swoim związku.

Kabaret dzięki Robertowi Górskiemu stał się jeszcze bardziej popularny. Komik jest nieustannie na ustach swoich fanów, którzy chętnie śledzą nie tylko jego poczynania związane z twórczością, ale chętnie także przyglądają się jego życiu prywatnemu. Ostatnio razem ze swoją przyszłą żoną zaprezentował się szerokiej publiczności. Użytkownicy sieci jednomyślnie przyznali, że wiążąc się z Moniką Sobień podjął bardzo dobry wybór. Dziennikarka ma dosłownie boską urodę.

Gwiazda formacji "Kabaret Moralnego Niepokoju" z przepiękną partnerką u swojego boku

Robert Górski jest gwiazdorem, który raczej stara się dbać o swoją prywatność. Jak sam przyznaje w wywiadach, nie przepada za show-biznesem. Od czasu do czasu możemy jednak podziwiać go u boku pięknej i o wiele młodszej partnerki. Wówczas Górski ściąga na siebie wzrok wszystkich, bowiem dziennikarka jest prawdziwą pięknością, co przyznają internauci - szczególnie ci śledzący jej Instagram.

Górski rzadko udziela wywiadów, ale "Super Expressowi" udało się dowiedzieć, co wydarzy się wkrótce w życiu artysty. Okazuje się, że komik po raz pierwszy w życiu zamierza wziąć ślub kościelny. Szczegóły wyznał w rozmowie z reporterami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Komik już wkrótce weźmie ślub. Jego wybranka to prawdziwa piękność

- Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem - powiedział w rozmowie z tabloidem

Jak twierdzą internauci - to najpiękniejsza partnerka ze wszystkich, jakie miał dotychczas Robert Górski. Przed Moniką Sobień komik związany był z Beatą Harasimowicz, a wcześniej także z Katarzyną Osipowicz.

Komik weźmie ślub z prawdziwą pięknością. Tak wygląda jego wybranka:

Fot. Instagram / Monika Sobień

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazda TVN wzięła ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim! 
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News