Wstrząsające, Robert Górski miał fatalny wypadek drogowy. Wrak autobusu nadawał się tylko do kasacji, media przypominają okropne zdarzenie

Wstrząsające, Robert Górski miał fatalny wypadek drogowy. Wrak autobusu nadawał się tylko do kasacji, media przypominają okropne zdarzenie Źródło: wikipedia/Ja Fryta

Kabaret z udziałem Roberta Górskiego cieszy się niemałą popularnością w Polsce. Wstrząsające wieści o wypadku sprawiły, że fani złapali się za głowy. Media przypominają okropne zdarzenie z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Kabaret w kraju cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Grupy, które pojawiają się na scenach kabaretowych, bawią Polaków do łez. Jednym z najważniejszych przedstawicieli polskiego kabaretu jest Robert Górski, który otarł się o śmierć. Niewiele osób o tym pamięta pamięta, ale kabareciarz brał udział w wyjątkowo groźnym wypadku. 

Kabaret dzięki Robertowi Górskiemu osiągnął nową jakość 

Robert Górski od początku działalności Kabaretu Moralnego Niepokoju stoi na jego czele, a także odpowiada za większość tekstów, które pojawiają się podczas zabawnych scenek i gagów. Odchodząc na chwilę od kabaretu, Robert Górski wcielił się w główną postać satyrycznego programu "Ucho Prezesa", który do dziś cieszy się w Polsce ogromną popularnością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kabaret Moralnego Niepokoju od lat świeci triumfy na polskiej scenie kabaretowej, ale chyba tylko nieliczni fani pamiętają, że Robert Górski wziął udział w wyjątkowo niebezpiecznym wypadku. W jednej chwili całe jego życie mogło się zmienić.

Polski Kabaret mógł stracić największą gwiazdę

Nie tak dawno w mediach zrobiło się głośno, kiedy grupa Kabaretu Moralnego Niepokoju miała wypadek. Na drodze doszło do zderzenia z dzikiem. Na szczęście wypadek nie był na tyle groźny, jak można by było wywnioskować ze zdjęć. Chociaż autobus wyglądał na kompletnie zniszczony, artystom związanym z kabaretem nic groźnego się nie stało. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre informacje dla widzów "Sanatorium miłości". Chodzi o Wiesię, nie jest z nią dobrze
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Zdarzenie związane z wypadkiem zbiegło się w czasie z urodzinami córki Roberta Górskiego. Dziś po wypadku, mężczyzna bardziej docenia każdą chwilę, jaką może cieszyć się w życiu, bo wie, że w każdym momencie może wydarzyć się coś niespodziewanego. 

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Rodzice usłyszeli w nocy dziwne hałasy i zainstalowali ukrytą kamerę. Gdy zobaczyli nagranie, zamarli
  4. Polacy pogrążeni w żałobie modlą się za jej duszę. Umarła córka, Norbi walczył o jej życie
  5. Grażyna Torbicka z mężem właśnie przekazali radosną nowinę. W końcu im się udało
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News