Skandal po występie kabaretu w Opolu. Publika ryknęła śmiechem, ale Pakosińska oskarżana o brak wrażliwości

Skandal po występie kabaretu w Opolu. Publika ryknęła śmiechem, ale Pakosińska oskarżana o brak wrażliwości Źródło: youtube.com/uwagaTVN

Kabaret Pakosińskiej przesadził? Była gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju w trakcie festiwalu w Opolu zaprezentowała piosenkę, która wzbudziła niemałe kontrowersje. Mimo że znana widzom artystka swoim wystąpieniem wzbudziła śmiech, to jej żart wyjątkowo nie przypadł do gustu niektórym środowiskom, które oskarżyły ją o brak wrażliwości.

Kabaret w trakcie festiwalu w Opolu od wielu lat jest tradycyjnym zwieńczeniem wszystkich dni starań artystów występujących na scenach legendarnego amfiteatru. W tym roku jedną z gwiazd wieczoru kaberetowego była Katarzyna Pakosińska, znana ze swoich występów z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Artystka zaprezentowała performance, który wzbudził wyjątkowo duże emocje, a wszystko przez piosenkę i charakteryzację zaprezentowaną przez artystkę kabaretową. Wywołało to skandal, bo choć publika wybuchnęła śmiechem, Pakosińską oskarżono o brak wrażliwości. 

Kabaret w Opolu wyjątkowo emocjonalny. A wszystko przez Pakosińską

Artystka na scenie w Opolu pokazała się w zielonej sukience oraz okularach przeciwsłonecznych. Wydawać się mogło, że wykonanie piosenki "W siną dal" nie przyniesie żadnych kontrowersji i większych emocji. Wtem, artystka pozbyła się swoich okularów, a tam widzom ukazał się umalowany siniak pod okiem, który miał nawiązywać do treści utworu.

- Podczas gdy w Polsce ponad 400 kobiet rocznie umiera na skutek przemocy domowej, na Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, p. Katarzyna Pakosińska (tu serce boli szczególnie, bo zawsze byłam ogromną fanką jej talentu scenicznego) występuje z piosenką ‘W siną dal’... Z podbitym okiem. Nie wiem, kto na to wpadł, co miało to w sumie reprezentować i generalnie, po obejrzeniu klipu, to nie wiem już nic... - skomentowała całą sprawę oburzona blogerka, autorka fanpage'a Feminiskry.

Artystka przez wielu internautów oskarżona została także o brak wrażliwości, a komentarze oburzonych Polaków przeplatają się z głosami tych, których pomysłowość całego występu zachwyciła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pakosińska tłumaczy się z zarzutów

Nie da się ukryć, że występ Pakosińskiej oprócz śmiechu, wywołał potężny skandal. Artystka sceniczna, która przez lata występowała na wielu kabaretowych scenach Polski, postanowiła odnieść się do swojego performance'u w trakcie wywiadu dla Radia Opole.

- Puenta jest taka, nie wiem, czy sobie coś nowego wydumałam i czy o to chodziło autorowi, ale w sumie jest dość optymistyczna i bardzo wpisana w trendy naszych czasów, ponieważ mówi o tym, że kobiety poradzą sobie w każdej sytuacji. Nawet kiedy ten kochaś odchodzi i organizują sobie sytuację na nowo. Myślę, że będzie czytelnie pokazane w puencie tej piosenki - wyjaśniła Katarzyna Pakosińska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News