Niebywałe, oczy wychodzą z orbit. Kilkadziesiąt lat temu Zenon Laskowik bawił całą Polskę, ciągle wygląda na młodzieniaszka

Niebywałe, oczy wychodzą z orbit. Kilkadziesiąt lat temu Zenon Laskowik bawił całą Polskę, ciągle wygląda na młodzieniaszka Źródło: youtube

Kabaret przyniósł mu ogromną sławę i zjednał rzeszę prawdziwych fanów. Przez lata żył w blasku fleszy i rozbawiał Polaków. Niewielu jednak wie, jak dziś wygląda, Niektórzy mogą być w sporym szoku.

Kabaret był dla niego drugim domem. Laskowik wiedział, jak rozbawić tysiące widzów, którzy chętnie wracali na jego występy. W czasach PRL-u na próżno było szukać osoby, która by o nim nie słyszała, jednak mimo tak ogromnej popularności, z czasem mówiono o nim coraz mniej. Wielka sława przeminęła, a wielu nawet nie wie, jak dziś wygląda jednej z większych gwiazd w Polsce.

Kabaret "Tej" znali wszyscy. Oczy wychodzą z orbit, jak dziś wygląda Zenon Laskowik 

Zenon Laskowik w latach 1970-1988 występował na łamach Kabaretu "Tej", podróżując po polskich miastach i niosąc niekończące się pokłady śmiechu. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu rodacy prześcigali się o miejsce w pierwszym rzędzie, jeśli na scenie miał zagościć ich uwielbiany satyryk. Choć bycie artystą kabaretowym stawało się bardzo popularne, a konkurencja nieustannie rosła, Laskowik pozostawał na samym szczycie. 

Jego fani byli przekonani, że popularność satyryka nigdy nie przeminie, jednak ku niezadowoleniu wielu, gwiazdor w końcu usunął się w cień i na początku lat 90. całkowicie wycofał się z estradowego życia i został listonoszem w Poznaniu. Mimo iż zadecydował o odejściu, od 2003 roku co jakiś czas pojawiał się znów na scenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co więcej, jego wcześniejsza sława, o której Polacy wciąć pamiętali sprawiła, że działał już nie tylko jako kabareciarz, ale i dubbingowiec, a swojego głosu użyczył m.in. dla bohatera z bajki "Mój brat niedźwiedź". Choć sporadycznie mówiono o Laskowiku, rozgłos nie był już tak duży, jak kilkanaście lat wcześniej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tata znalazł w telefonie synka zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. Wydał go policji bez wahania

2. Na oczach związanej mamy zgwałcił dwójkę jej małych dzieci. Ale najgorsze stało się dopiero potem

Nic zatem dziwnego, że dziś niewielu wie, jak wygląda ich ulubieniec sprzed lat. Niektórzy mogą być w sporym szoku, ale satyryk wcale się nie starzeje. Mimo że ma już 74 lata, wygląda jak młodzieniaszka, a zachwyca nie tylko niebywale młodym wyglądem. Poczucie humoru wciąż w nim pozostało i gdziekolwiek się nie pojawi, choć zdarza się to rzadko, rozbawia każdego. 

youtube/TVL Barcin/

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Media obiegły tragiczne wiadomości. Ponad 50 dzieci poszkodowanych, szaleniec wdarł się do przedszkola
  4. "Wypożyczali" sobie wzajemnie dzieci, po czym brutalnie je gwałcili. Najmłodsze nie miało nawet roku
  5. Córka Eleni zginęła w koszmarnych okolicznościach. Piosenkarka w końcu przyznała, co wydarzyło się po jej śmierci

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News