W ostatniej chwili podjął reanimację i tak się poznali. Kim jest tajemniczy mąż Pakosińskiej z kabaretu?

W ostatniej chwili podjął reanimację i tak się poznali. Kim jest tajemniczy mąż Pakosińskiej z kabaretu? Źródło: youtube.com/NOWA TV

Kabaret Moralnego Niepokoju był jej całym życiem. Po odejściu z grupy, Pakosińska nie zrezygnowała z kariery scenicznej, a wręcz przeciwnie - zaangażowała się w występy solo oraz inne projekty. Artystka stroni od mówienia o swoim prywatnym życiu, ale dokładnie wiadomo, kim jest jej mąż i w jakich okolicznościach się poznali.

Kabaret nadal rządzi życiem Katarzyny Pakosińskiej. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a ukojenie i relaks znajduje w ramionach ukochanego męża. Była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju niechętnie dzieli się swoim prywatnym życiem, ale o jej partnerze wiadomo całkiem sporo.

Kabaret dawał jej radość, a jeszcze większą daje mąż Gruzin

Katarzyna Pakosińska od 2008 roku regularnie odwiedza Gruzję. Zakochała się w tym kraju, od kiedy wybrała się tam po raz pierwszy, by nakręcić film dokumentalny "Tańcząca z Gruzją". Pokochała tamtejszą kulturę, krajobrazy, ludzi i przepyszne jedzenie. Również w tym dalekim kraju odnalazła swoją drugą połówkę.

W 2016 roku Pakosińska po raz kolejny wybrała się do Gruzji. Nie wiedziała, że na miejscu spotka ją prawdziwy koszmar, który prawie przypłaci życiem. Pewnego dnia dostała bardzo groźnej zapaści, a przez źle podane leki, było jeszcze gorzej. Pomógł jej lokalny dziennikarz, Irakli Basilaszwili, który ratując artystkę, wyważył drzwi do jej pokoju i rozpoczął reanimację. Katarzyna Pakosińska przyznała potem, że ją sparaliżowało i mogło zatrzymać jej się serce. Na lotnisku pocałowała Irakliego, a ten z miejsca się w niej zakochał.

Katarzyna Pakosińska wyprawiła kilkudniowe wesele. Jej rodzina znacząco się powiększyła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie: w listopadzie 2016 roku para się zaręczyła, a w sierpniu 2017 roku wzięli ślub - nawet 2. Jeden odbył się w Milanówku, a drugi w Gruzji. Para wyprawiła kilkudniowe wesele niedaleko Tbilisi Ananuri, XVI-wiecznej fortecy, należącej niegdyś do książąt Aragwi.

Dzisiaj grzeje: 1. Poza paleniem to najczęstsza przyczyna nowotworów. Szokujące informacje, nikt się tego nie spodziewał

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Mąż artystki był samotnym ojcem, zanim poznał Pakosińską. Wychowywał córkę Mariam i synka Dadu. Również jego żona ma córkę z pierwszego małżeństwa: Maję, która ma 16 lat. Bardzo szybko znalazła wspólny język z nowym partnerem mamy. Niestety pierwszy związek artystki szybko się rozpadł - sama po latach przyznała, że mocno to odchorowała i była pewna, że nigdy nie znajdzie odpowiedniego mężczyzny. Był to związek typowo przyjacielski, ale nadal utrzymują poprawne relacje. Z kolei Irakli to dla niej prawdziwy książę. Para aktualnie mieszka w Warszawie. Irakli zajmuje się organizacją wycieczek do Gruzji. 

Fot. instagram.com/tsinskaro/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News