Gwiazdor Polsatu chciał targnąć się na swoje życie. Przytłoczyła go dramatyczna sytuacja w domu, nie miał już siły. Traumatyczne wspomnienia

Gwiazdor Polsatu chciał targnąć się na swoje życie. Przytłoczyła go dramatyczna sytuacja w domu, nie miał już siły. Traumatyczne wspomnienia Źródło: YouTube / newabratv

Kabaret to tylko część jego artystycznej działalności. Choć wydawać by się mogło, że popularny aktor wiedzie szczęśliwe życie, to mężczyzna ma za sobą wyjątkowo traumatyczne chwile.

Kabaret w jego wykonaniu bawi Polaków do łez, dlatego niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ciężkie przeżycia ma za sobą uwielbiany aktor. Gwiazdor wyznał w jednym z wywiadów, że przytłoczyła go trudna sytuacja rodzinna. Mężczyzna zachorował na depresję, planował nawet samobójstwo.

Kabaret zamaskował trudne przeżycia mężczyzny

Choć Cezary Pazura jest najbardziej kochany przez widzów właśnie za swoje komediowe role, niewielu fanów wie, jak trudne przeżycia ma za sobą popularny aktor. Z jego pierwszą żoną, Żanetą, połączyła go młodzieńcza miłość. Para pobrała się i doczekała córki - Anastazji. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i związek rozpadł się po 4 latach. Powodem było uzależnienie kobiety od alkoholu i narkotyków. Pazura spłacał długi byłe żony i sam wychowywał ich córkę.

Cezary Pazura chciał targnąć się na swoje życie

Ciężka sytuacja zupełnie go przytłoczyła. Koniec małżeństwa i kłopoty, z którymi musiał się wtedy zmagać, spowodowały depresję. Aktor był w rozsypce, nie miał pojęcia, co dalej robić. Odechciało mu się żyć.

- Chciałem się targnąć na życie - wyznał. 

Mężczyznę uratowali przyjaciele, gdyby nie ich wsparcie, być może nie wyszedłby z dołka. Później poznał drugą żonę, Weronikę Marczuk. Związek z tancerką wiele go kosztował, dopiero po latach dostrzegł, że przez nią oddalił się od ukochanej rodziny. Gwiazdor przyznaje, że zaślepiły go pieniądze i sława.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pazura wyznał, że powrót na odpowiednie tory zajął mu ponad 10 lat. W międzyczasie jego brat, Radosław, miał poważny wypadek samochodowy. To spowodowało, że popularny aktor znów pojednał się z rodziną. Powrócił również do wiary i na nowo odnalazł kontakt z Bogiem. Po tym czasie rozpadło się jego drugie małżeństwo. Była żona zostawiła aktora dla innego mężczyzny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

Dziś aktor wyznał, że po tych wszystkich doświadczeniach, stał się zupełnie innym człowiekiem. Wierzy, że musiał tyle przejść, by znaleźć się w tym momencie życia, w którym jest obecnie.

- Skoro mam taką drogę życiową, to też to traktuję jako dopust boży. Dla mnie jest to próba wiary, człowieczeństwa - podsumowuje Pazura.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa "
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News