Kabaret w jej reżyserii
YouTube / 24 GODZINY online pl
Monika Majko - 11 Stycznia 2020

Po latach współpracownicy wyjawiali całą prawdę o Oldze Lipińskiej. Porażające słowa, tego nie było widać na scenie

Kabaret Olgi Lipińskiej to jeden z kultowych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Po latach, na jaw wyszła prawda o słynnej reżyserce i scenarzystce.

Kabaret Olgi Lipińskiej sprawił, że artystka na zawsze zapisała się w historii Polskiej Telewizji. Po latach współpracownicy wyznali prawdę o pracy ze słynną reżyserką przy jej programie rozrywkowym. Tego nikt się nie spodziewał, widzowie nie mieli pojęcia co dzieje się za kulisami.

Kabaret Lipińskiej bawił Polaków do łez

Olga Lipińska sama przyznaje, że współpraca z nią mogła nie należeć do najłatwiejszych. Słynna reżyserka i scenarzystka przez niektórych nazywana jest "żelazną damą telewizji". Jej polityczny kabaret na stałe wpisał się w historię kultowych programów rozrywkowych TVP, a ona sama stała się telewizyjna legenda i wzorem dla wielu adeptów sztuki reżyserskiej.

- Mam nieznośny charakter, bo do niczego nie można mnie namówić – powiedziała Olga lipińska w wywiadzie dla "Gali".

Joasia Wielocha była w ciążyAsia z Chłopaków do wzięcia była w ciąży ze Szczeną? Przed kamerami wyznała całą prawdę, reakcja Ryśka porażaCzytaj dalej

Kobieta miała jedno uzależnienie i była nią praca. Artystka przyznała, że była to jej pasja, ale jednocześnie okropna mordęga. Pracowała po kilkanaście godzin dziennie i wymagała tego również od swoich podwładnych. Jest perfekcjonistką, która potrafiła powtarzać nagranie tak długo, aż spełniało jej wysokie wymagania.

- Zrobiłam kiedyś 36 dubli jednej piosenki. Musi być dobrze. Inaczej nie ma co sobie zawracać głowy – przyznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda GesslerMagda Gessler w końcu wyjawiła wszystkie kulisy Kuchennych rewolucji. Widzowie będą rozczarowaniCzytaj dalej

Współpraca z reżyserką kabaretu nie była prosta

Legendy o jej trudnym charakterze potwierdzają współpracownicy. Po latach wyznali, że współpraca z wymagającą reżyserką nie należała do najprostszych.

- Kiedy reżyseruje Olga Lipińska, człowiek ze strachu wszystko zrobi – zażartował kiedyś Janusz Gajos.

- Olga jest człowiekiem despotycznym, apodyktycznym, wymagającym, krzyczącym, ale ona wie, o co jej chodzi, ma wizję tego, co robi. To wielka zaleta u reżysera i wbrew pozorom nieczęsto spotykana – dodał Wojciech Pokora.

Dzisiaj grzeje:

1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Lipińska, choć przyznaje, że nie należy do ugodowych osób, odpowiedziała stanowczo na słowa kolegów.

- Pracowałam ponad 30 lat z Kobuszewskim, Pokorą, Fronczewskim, Wrzesińską i tak dalej. Wytrzymali - powiedziała reżyserka.

- Nami, staruszkami, już nie pomiatała, bo nie wypadało – wyznał Jan Kobuszewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Dramatyczne zdarzenie w The Voice Kids, polało się morze łez. Chodzi o śmierć bliskiej osoby, jak mogli to pokazać na wizji?
  5. Drzwi kościoła się otworzyły podczas ślubu i wtedy się zaczęło. Niewyobrażalne sceny, goście przecierali oczy ze zdumienia

Roksana Węgiel świętuje 15. urodzinyZdjęcia z 15. urodzin Roksany Węgiel obiegły internet. Fani nastolatki zdębieli, kiedy zobaczyli ostatnieCzytaj dalej

źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News