Górski ujawni kto mu donosił o sekretach Kaczyńskiego. Będzie burza w PiS?

Górski ujawni kto mu donosił o sekretach Kaczyńskiego. Będzie burza w PiS? Źródło: youtube/UchoPrezesa

Kabaret "Ucho Prezesa" parodiując polską scenę polityczną (w szczególności obóz rządzący) zdobył ogromną popularność. Teraz odtwórca głównej roli i twórca serialu, Robert Górski, zdradzi informacje na temat swojego informatora.

"Kabaret Moralnego Niepokoju" zdobył znaczną popularność dzięki serialowi internetowemu "Ucho Prezesa", który w trafny sposób komentował politykę w Polsce. Show skupione było na postaci "prezesa" wzorowanej oczywiście na Jarosławie Kaczyńskim. Robert Górski twierdzi, że opierał swoje scenariusze na prawdziwych doniesieniach. Teraz zamierza zdradzić, kto z PiS opowiadał mu o tajemnicach Jarosława Kaczyńskiego.

"Kabaret Niemoralnego Niepokoju"

Wygląda na to, że nie tylko Patryk Vega zdradzi kilka pikantnych szczegółów z polskiej polityki chwilę przed wyborami. Również inny artysta, Robert Górski, szykuje się do publikacji swojej książki, w której ma zdradzić kulisy tworzenia "Ucha Prezesa". Jego dzieło powstaje wraz z doświadczoną dziennikarką i żoną komika, Moniką Sobień. Z racji, iż jego internetowy serial zdobył sporą popularność, książka kabareciarza prawdopodobnie będzie się cieszyć dużą popularnością, którą autor zamierza wykorzystać.

- Dowiemy się na przykład tego, kto był kretem i zdradzał nam informacje o prawdziwym prezesie - mówił Robert Górski, jeszcze bardziej nakręcając zainteresowanie wokół swojego dzieła.

Wnioskując z relacji kabareciarza "Ucho Prezesa" było oparte na prawdziwych wydarzeniach. Dlatego też ujawnienie tożsamości informatora wewnątrz PiS mogłoby wstrząsnąć opinią publiczną, jak i całą partią. Politycy partii rządzącej zachowują jednak względny spokój.

Kabaret nie zagrozi PiS. Polityk partii rządzącej jest spokojny

Gdy "Ucho Prezesa" wchodziło na YouTube, sporo osób spodziewało się, ze serial wbije bolesną szpilę w PiS. O ile Krystyna Pawłowicz nie ukrywała swojego oburzenia parodią, to sam prezes Jarosław Kaczyński określał ją jako "całkiem zabawną". Przyznawał także, że najbardziej bawią go sceny z kotem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawdopodobnie dlatego też w obozie partii rządzącej nie wybuchła panika - a przynajmniej tak deklarują sami politycy. Europoseł Ryszard Czarnecki stwierdził, że ujawnienie informacji o "krecie" nic nie zmieni w szeregach formacji.

- Nie sądzę, by ta informacja wywołała podniecenie w szeregach PiS. Czy faktycznie mieliśmy kreta? Szczerze mówiąc, nie specjalnie mnie interesuje, czy „Ucho prezesa” było oparte na majakach autorów, czy też mieli przez kogoś robiony research w PiS. Momentami to było zabawne, momentami mniej zabawne... Ale podkreślam: w sensie promocji – piątka - stwierdził eurodeputowany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Krystyna Pawłowicz po wielu latach ujawniła prawdę. Wyznanie nt. dawnej decyzji Jarosława Kaczyńskiego jest hitem internetu
  4. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich
  5. Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok!
  6. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News