Uwielbiany przez Polaków kabareciarz pochwalił się partnerką. Jest młodsza od jego córki

Uwielbiany przez Polaków kabareciarz pochwalił się partnerką. Jest młodsza od jego córki Źródło: youtube.com Wirtualna Polska

Kabaret przez lata był jego największą miłością, aż w jego życiu pojawiła się nieskazitelnie piękna kobieta. Teraz to ona jest dla niego najważniejsza.

Kabaret przysporzył mu niebywałą sławę, choć dalece mu do brylowania na salonach. Niemniej, rzesza jego fanów stale rośnie, co z kolei prowadzi do tego, że i zainteresowanie wokół komika wzrasta. On jednak niechętnie chwali się życiem prywatnym, starając się trzymać bliskich z dala od blasku fleszy. Mimo to postanowił zrobić wyjątek i na łamach mediów społecznościowych pochwalić się bardzo młodą partnerką. 

Kabaret nie jest już jego największą miłością. Ulubieniec Polaków pochwalił się ukochaną 

Grzegorz Halama jest jednym z najpopularniejszych polskich kabareciarzy. Polacy pokochali go od pierwszej chwili, gdy tylko stanął na scenie. Rosnąca popularność pozwala mu od lat utrzymywać wysoką pozycję w świecie kabaretu. Choć satyryk skrupulatnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych na próżno szukać tam osobistych wzmianek. 50-latek nie miał szczęścia w miłości, choć jeden z jego związków dał mu największe szczęście - został ojcem. Halamie wciąż jednak brakowało ukochanej osoby u boku, a po długiej samotności jego marzenia w końcu się spełniły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kabareciarz zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie z partnerką, wyraźnie podkreślając, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Kim jest jego ukochana? To niejaka Klaudia Synak. O 21 lat młodsza od Halamy partnerka jest młodsza nawet od jego córki. 

- Miłość - Najlepszy lek na koronowirusa! - napisał gwiazdor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono najnowszy zakaz. Zaboli wielu Polaków

2. Czy wolno spędzić Wielkanoc z rodziną? Obostrzenia są nie do końca jasne, mamy odpowiedź

Choć różnica wieku między zakochanymi mogła wzbudzić spore poruszenie opinii publicznej, fani kabareciarza okazali się wyrozumiali, życząc parze szczęścia w miłości. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów i gratulacji. Być może, dzięki zamieszczeniu tego zdjęcia, Halama chętniej będzie od teraz ujawniał szczegóły ze swojego życia prywatnego w sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca. Niepokojące doniesienia
  2. Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie
  3. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  4. Przenigdy nie wolno kupować jajek z 3 na początku kodu. Jej znaczenie sprawia, że odechciewa się jeść
  5. Z powodu kwarantanny zostawił kota samego na półtora miesiąca. Gdy wszedł do domu niemal ścięło go z nóg, finał historii powala
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

Źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News