Robert Górski w wyjątkowo szczerych słowach o swojej rodzinie. Piękna żona będzie mieć łzy w oczach

Robert Górski w wyjątkowo szczerych słowach o swojej rodzinie. Piękna żona będzie mieć łzy w oczach Źródło: YouTube/ Ostrołęka

Kabaret bez niego z pewnością nie byłby taki sam. Robert Górski od lat bawił Polaków swoimi występami w Kabarecie Moralnego Niepokoju, "Spadkobiercach" czy kultowym już "Uchu Prezesa". Ostatnio podsumował miniony rok i w szczerych słowach wypowiedział się na temat swojej rodziny. 

Kabaret bez niego z pewnością nie byłby taki sam. Robert Górski od lat bawił Polaków poprzez występy w Kabarecie Moralnego Niepokoju, "Spadkobiercach" czy kultowym już "Uchu Prezesa". Ostatnio podsumował miniony rok i w szczerych słowach wypowiedział się na temat swojej rodziny. 

Rok 2019 oczami gwiazdy kabaretu

Oprócz spędzania sporej części życia w trasie, Robert Górski wraz z żoną napisał książkę o kulisach nagrywania "Ucha Prezesa". Występuje też regularnie w warszawskim Teatrze 6. Piętro. Kabaret i ciągła praca na scenie są dla niego żywiołem.

- Adrenalinę, która towarzyszy mi podczas występów, trudno porównać do czegokolwiek innego - wypowiada się artysta o swoich występach.

Satyryk miniony rok opisał jako jeden z najlepszych w jego życiu. Oprócz licznych sukcesów zawodowych związanych z estradą oraz wydaniem książki pt. "Jak zostałem Prezesem...", komik we wrześniu poślubił dziennikarkę, Monikę Sobień. Młoda para tego samego roku doczekała się również córki - Maliny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rok 2019, jak twierdzi sam Robert Górski:

- Był jednym z najlepszych w moim życiu! Ożeniłem się ze wspaniałą kobietą, doczekałem się córeczki Maliny. Zawodowo też nie miałem powodów do narzekania. Napisałem razem z żoną "Jak zostałem Prezesem...", książkę o kulisach serialu "Ucho Prezesa". Ciągle występuję w warszawskim Teatrze 6. Piętro w spektaklu "Ucho Prezesa czyli SCHEDA". Cały czas jeżdżę też po kraju z Kabaretem Moralnego Niepokoju, a mój syn ma same piątki. Czegóż chcieć więcej? 

Po tych szczerych słowach żona gwiazdy kabaretu z pewnością ma powody do wzruszenia.

Plany na przyszłość i rodzicielstwo

Robert Górski wypowiedział się również o swoich planach na najbliższy czas. Stwierdził, że ma przesyt telewizji i aktualnie pragnie bardziej intensywnie próbować swoich sił w teatrze. 

Ponadto narodziny córki zdaniem satyryka przyczyniły się do nabrania dystansu, ale też i większego poczucia obowiązku. Jak sam stwierdza:

- Nie kładę się już o piątej nad ranem, nie wstaję w południe, rzuciłem papierosy. Zmieniłem się. Można nawet powiedzieć, że wyszlachetniałem. Rozważam zapuszczenie wąsów i mówienie tylko bon motami - wyznał.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu
2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Jak widać gwiazda polskiego kabaretu, odnosi znaczące sukcesy w życiu prywatnym oraz zawodowym. Oby dobra passa trwała jak najdłużej, a rozwój tych sfer życia był kontynuowany w roku 2020. Z pewnością przełoży się to również pozytywnie na rozkwit polskiej estrady, na którą Robert Górski bez wątpienia ma znaczący wpływ. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Umowa o pracę, dzieło, zlecenie. Wielu pracowników nie zna nawet swoich praw
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News