Kabareciarz i muzyk Filip Jaślar złożył życzenia słuchaczom w programie „Urywki z rozrywki”. Fani radia są zachwyceni, jednak zarządowi mogły nie przypaść do gustu.

Filip Jaślar, skrzypek grupy MoCarta, jest jednym z prowadzących audycję „Urywki z rozrywki” w Programie Trzecim Polskiego Radia. Prowadzący przedstawił przed Świętami wiersz własnego autorstwa z życzeniami.

 Ile igieł na choince, ile w karpiach ostrych ości, tyle niechaj łez popłynie, łez wzruszenia i radości. Rozmawiajmy, wspominajmy, bardzo cieszmy się bombkami i wsłuchajmy się uważnie, kogo już tu nie ma z nami. Niech makowce toną w lukrze, niech nas z barszczu uszka parzą i śpiewajmy hej, kolędy, tak by nas usłyszał zarząd. A Jezuska malutkiego prośmy, niech nam rękę poda, by nikt w naszym Polskim Radiu bać nie musiał się Heroda – recytował Jaślar.

Nagranie z jego życzeniami od razu trafiło na fanage „Ratujmy Trójkę”, który zrzesza przeciwników zmian w radiostacji. Słuchacze są zachwyceni manifestem prowadzącego. Twierdzą, że w fantastycznym stylu wypunktował zarząd Trójki.

Nie spodziewałam się, że kolejny raz w życiu będę wsłuchiwać się w ukryte w satyrze aluzje – komentuje Alicja.

Brawo za odwagę! – napisała Barbara

ale se z tych debili z zarządu już wszyscy jaja robią. Piękne te życzenia – skomentował Tomasz

wk

...

Zobacz również