To jakiś ponury dowcip? Firma z Podhala wozi ŻYWE zwierzęta na rzeź w ciężarówkach z napisem "Kabanos"

To jakiś ponury dowcip? Firma z Podhala wozi ŻYWE zwierzęta na rzeź w ciężarówkach z napisem "Kabanos" Źródło: .

W internecie rozpętała się burza po tym, jak jeden z internautów zauważył pędzącą po rozgrzanej autostradzie ciężarówkę. Nie byłoby oczywiście w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w środku były ciągle jeszcze żywe zwierzęta wiezione na rzeź. Jakby tego było mało, boki i przód ciężarówki były oznaczone groteskowymi napisami... "Kabanos".

Kabanos to popularna polska firma z Podhala. Wszystko może się jednak zmienić po publikacji pewnego zdjęcia, które ukazało się dziś na Facebooku i oburzyło internautów. O ile bowiem nazwa "Kabanos" nie budzi większych zastrzeżeń, tak błyszczące się nad głowami jadących na rzeź, żywych zwierząt napisy wyglądają już jak ponury i niesmaczny dowcip. 

W internecie pojawiło się zdjęcie ciężarówki znanej firmy, na której widnieje jej logo. Problem w tym, że pojazd przewozi zwierzęta jadące na rzeź. Część Polaków wpadła w szał, bowiem umieszczanie logotypu spółki na tego typu ciężarówce zostało uznane jako wyjątkowo niesmaczny żart.

Firma Kabanos może mieć kłopoty wizerunkowe

Najnowsze zdjęcie ciężarówki z napisem Kabanos, która przewozi zwierzęta na rzeź, doprowadziło do wielkiej burzy w internecie. Póki co Polacy mają niejednoznaczne opinie na temat nietypowego wydarzenia. Jedni twierdzą, że jest to po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności, inni twierdzą, że to po prostu niesmaczny żart, który wywołuje wściekłość zamiast uśmiechu.

- Jak można było umieścić na tej ciężarówce napis "KABANOS"?! Czy oni nie mają serca? Powinni jak najszybciej to usunąć i zamieścić jakieś przeprosiny. Biedne zwierzątka - pisze w komentarzu pod błyskawicznie zdobywającym popularność zdjęciem wściekły internauta.

Burza w internecie. Firma na razie nie zareagowała

Afera związana z napisem "Kabanos" na ciężarówce wiozącej zwierzęta na rzeź może negatywnie wpłynąć na odbiór firmy wśród konsumentów i ewentualnych partnerów biznesowych. O sprawie robi się coraz głośniej, a internauci i obrońcy praw zwierząt wyrażają swój sprzeciw wobec takiego działania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ten moment firma nie ustosunkowała się do całej sprawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Przykre informacje. Czesław nie żyje
  4. Jedno z dzieci Przybylskiej i Bieniuka było wpadką. Wiadomo, które
  5. Poszła na przedłużanie paznokci do "ekspertki". Z jej dłońmi stało się coś potwornego
  6. To on mógł zamordować 10-latkę. W sieci krąży jego zdjęcie, już wcześniej było o nim bardzo głośno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News