Niedługo oczy całego świata skierują się na Polskę. Nadchodzi coś, co na zawsze odmieni obraz naszego kraju. Wszystko wydarzy się za zaledwie dwa miesiące.

Wszystko za sprawą wielkiego wydarzenia sportowego, które zorganizowane zostanie na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie. 21 października odbędzie się uroczyste otwarcie obiektu po trwającym od 2009 roku remoncie. Nie będzie to byle otwarcie, gdyż zawitają na nim gwiazdy światowego formatu.

Jak dowiedział się dziennikarz Super Expressu, na uroczystości zjawić się mają ikony piłki nożnej, Ronaldinho, Ronaldo i Luis Figo. Przy okazji, według nieoficjalnych informacji, rozegrany zostanie pokazowe „El Clasico”, w którym udział wezmą emerytowani piłkarze obu drużyn.

Kibice z całego świata z pewnością chętnie obejrzą swoich idoli ponownie w akcji. Stacje telewizyjne z całej europy z bez wątpienia zainteresują się prawami do transmisji.

Remont obiektu trwał od 2009 roku. W tym czasie zadaszono go i powiększono ilość miejsc do 55 tys. Koszt inwestycji wyniósł około 700 milionów złotych.

źródło: wrealu24.pl

...

Zobacz również

Polacy wygrali 3:0! Najlepsze MEMY po meczu Polska-Kazachstan