Nie ma wątpliwości, że o tej sprawie będzie głośno jeszcze przez wiele dni. Na razie trwają poszukiwania gwałcicieli, którzy najpierw pobili, a potem brutalnie zgwałcili Polkę na oczach jej męża. Włoscy policjanci wiedzą jednak już, kogo mają szukać.

Udało się zabezpieczyć odciski palców napastników i nagrania z kamer monitoringu z plaży. Jak podała agencja informacyjna ANSA, policjanci przekonani są, że gwałcicielami było czterech imigrantów z Afryki Północnej. Pewne też, że są wśród mężczyzn handlarze narkotyków.

Jak podają włoskie media, śledztwo ma wiele wątków, a policjanci dysponują takimi materiałami dowodowymi, że odnalezienie agresorów powinno nastąpić jak najszybciej. W sprawie bardzo pomocne mają być zeznania peruwiańskiego transwestyty, który zgwałcony został po tym, jak agresorzy napadli Polaków spacerujących po plaży.

Przypomnijmy, że w sprawie prowadzone jest także śledztwo polskich służb. O wszczęciu takiego zadecydował Zbigniew Ziobro w niedzielę. Na miejscu działa już polski konsul, który stara się o to, by poszkodowani Polacy i ich rodzina otrzymała wszelką niezbędną pomoc.

źródło: wprost.pl

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem

...

Zobacz również