Już za nieco ponad tydzień swoją premierę będzie miała książka Michała Krzymowskiego „Jarosław – Tajemnice Kaczyńskiego”, która – jak zapowiada jej autor – będzie książką nie o polityce, a o prywatnym życiu prezesa PiS. Portal 300polityka.pl opublikował jej fragmenty.

Na wstępie swojej książki, dziennikarz Newsweeka informuje czytelnika, że jego książka nie jest o polityku, a o żywym człowieku.

– Jak my wszyscy – pełnym tajemnic i sprzeczności. Bohater z jednej strony jest charyzmatycznym przywódcą, brutalnym i pewnym swoich przekonań, a z drugiej to człowiek czuły, tęskniący za akceptacją, uległy wobec kobiet i uciekający w samotność – opisuje Kaczyńskiego Krzymowski.

Jak można przeczytać dalej „Jarosław – Tajemnice Kaczyńskiego” będzie traktowała o prywatnym życiu prezesa Prawa i Sprawiedliwości tj. o wszystkim co w jego życiu jest ważne, czyli miłości do matki, chęci zemsty za śmierć swojego brata i dominacji a także trudności w pogodzeniu się z faktem jego podobieństwa do własnego ojca, z którym miał złe relacje.

Nie podporządkowuje się ojcu ani rówieśnikom. Dobrze się czuje tylko w towarzystwie brata (dominuje nad nim, być może nieświadomie) i mamy (to jedyna osoba, której wyższość uznaje). Pierwszym środowiskiem, w którym się odnajdzie, będzie jego własna partia – czytamy na wstępie książki.

Premiera książki Michała Krzymowskiego jest zapowiedziana na 28 września, czyli okres w którym kampania wyborcza do polskiego parlamentu wkroczy w ostateczny etap.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: 300polityka

...

Zobacz również