Już jutro WOJNA TOTALNA w Biedronce. Czy mury marketów przetrwają?

Już jutro WOJNA TOTALNA w Biedronce. Czy mury marketów przetrwają? Źródło:

Biedronka zaplanowała wielką świąteczną akcję, która ma się odbyć 15 grudnia. Luksusowe towary będą sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. To oznacza jedno. Wojnę totalną między klientami, aczkolwiek tym razem z "różnych branż". 

Za każdym razem gdy takie sieci jak Lidl czy Biedronka decydują się na wielkie przeceny i kuszące oferty, są zalewane przez setki klientów bijących się o miejsca i najlepsze towary. Tym razem oferta jest znacznie bardziej poszerzona, więc nie ma co się dziwić, że sieć staje na głowie by zapewnić bezpieczeństwo tłumom.

Biedronka sprzedawać będzie gramofony marki Hykker, winyle, smartwatche i luksusową odzież oraz torby od znanych i cenionych projektantów. Chyba nie trzeba długo wyobrażać sobie co będzie się działo w popularnej sieci sklepów. Niemal każda wielka promocja kończy się szarpaninami, bijatyką, awanturami, wyzwiskami, przewracanymi barierkami i szalonym wyścigiem po towary.

Problem polega na tym, że tym razem nie chodzi tylko o karpie czy torebki. W wojnie totalnej zetrą się środowiska walczące o różnego rodzaju towary. Będziemy więc świadkami starcia koneserów muzyki, z fanami elektroniki i modnisiami. Pośród nich będą wojować zwykli handlarze, którzy zbierają towary tylko po to, by później drożej je sprzedać. Z racji tego, że nadchodzą Święta, możemy być przekonani, iż 15 grudnia nie odbędzie się ostatnie starcie w tym roku. Te jednak może być największe, choć nie wiadomo co jeszcze ukrywają sieci marketów.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News