Jutro wielkie wydarzenie w Lidlach w całej Polsce! KOSMOS

Jutro wielkie wydarzenie w Lidlach w całej Polsce! KOSMOS

Lidl, jak na jednego z potentatów branży spożywczej w Polsce, nie czeka na ruch konkurencji. W roku, w którym Polacy będą mieli do dyspozycji tylko jedną niedzielę handlową, sieć szykuje prawdziwe okazje dla klientów w jeden dzień tygodnia...

Lidl dostosowuje się do zmieniających się realiów w polskim handlu. Zakaz handlu w niedzielę obejmuje od początku stycznia 2019 roku prawie wszystkie niedziele miesiąca, z wyjątkiem ostatniej.

Tania sobota i ogromne promocje. Lidl zachęca do zakupów

Taki obrót spraw spowodował, że sieć zmieniła dotychczasowe akcenty sprzedażowo-marketingowe. Obok tradycyjnej oferty wynikającej z tzw. "gazetek" Lidl koncentruje swoje wysiłki na tzw. "tanich sobotach". Tym razem dla klientów czekają nie lada gratki. "Jak sobota to tylko do Lidla, do Lidla" - słynna przeróbka obiła się już o uszy wielu Polaków. To motyw zachęcający do wybrania się na zakupy przed niedzielą niehandlową. Nie da się ukryć, że to niedzielny zakaz handlu jest w "lidlowej sobocie" magnesem dla klientów. Sieć postanowiła wykorzystać ten dzień, dając kupującym wysokie ponad 40-procentowe rabaty na wybrane produkty. Ich lista zmienia się w każdą sobotę. Co kupimy w okazyjnej cenie tuż przed niedzielą, będącą zarazem świętem Trzech Króli? Sklep zachęca, by jutro Polacy kupowali łopatkę wieprzową. Będzie ona tańsza o równe 40 procent, jej cena wyniesie 7,79 zł za kilogram mięsa (poza promocją ponad 12 zł za kg). Z promocji skorzystają też ci, którzy kupią większe ilości wody niegazowanej "Nałęczowianka". Za 12 półtoralitrowych butelek zapłacimy znacznie mniej - jedna sztuka w takim zestawie będzie kosztowała tylko złotówkę. Wychodzi na to, że zaopatrując się w minimum 2 zgrzewki kupimy wodę w promocyjnej cenie (po 70 groszy mniej za butelkę).
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Ostatnią gratką na tanią sobotę w Lidlu są pomidory malinowe. Kupimy je aż o 41 proc. taniej, w cenie 6,99 zł za kilogram (normalnie 11,99 zł) W tym przypadku nie musimy kupować "hurtem". Mniejsze, ale również interesujące bonusy zyskamy na kupnie innych owoców i warzyw, a także rodzynek, orzeszków, czy nasion do sałatek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Kozidrak i jej były mąż są znowu razem? Stara miłość nie rdzewieje
  2. Ile lat ma Magda Gessler? Wiek gwiazdy wprawia w osłupienie
  3. Ile zarabia kasjer w Lidlu i Biedronce? Ich zarobki urywają głowy!
  4. Lidl się pomylił?! Zwykli klienci wywożą zakupy ciężarówkami
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News