Kim jest Juszes z Big Brothera? Wiek, Instagram, partner

Kim jest Juszes z Big Brothera? Wiek, Instagram, partner Źródło: instagram.com/juszes/

Juszes - kim jest jedna z uczestniczek nowej edycji Big Brothera? Czym zajmuje się na co dzień i jak znalazła się w telewizyjnym show? Niedawno chłopak Paweł dołączył do niej w domu Wielkiego Brata. Czy ich związek przetrwa? Za sobą mają poważna kłótnie i skandal w tle. I mimo iż Big Brother wcale nie cieszy się ogromną popularnością, zdarzenia z reality-show budzą kontrowersje.

Juszes - wiek youtuberki

Juszes, a właściwie Justyna Żak, ma 26 lat i pochodzi z Białegostoku. Z wykształcenia jest inżynierem architektury wnętrz, jednak zawodowo zajmuje się prowadzeniem kanału na YouTube'ie oraz prowadzeniem własnej marki odzieżowej, która produkuje wegańskie ubrania i dodatki.

Posługuje się trzema językami, biegle mówi po angielsku, hiszpańsku oraz niemiecku, kilka lat przebywała na wymianie studenckiej w Alicante, gdzie studiowała architekturę wnętrz.

Juszes w show Big Brother

Jak powiedziała, wchodząc do domu Wielkiego Brata, chce zainspirować innych do zmiany swojej diety i przynajmniej trochę przyczynić się do zmniejszenia cierpień zwierząt. Wyznała wówczas, że w pełni świadomie wykorzystuje swoje atuty, aby osiągnąć sukces, do swoich dobrych stron zalicza urodę, inteligencję i przedsiębiorczość.

Jako zagorzała weganka, od samego początku, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w reality-show TVN-u, zaczęła przekonywać innych uczestników do tego, żeby przestali jeść mięso i produkty odzwierzęce. Kobieta szybko zaczęła przekonywać inne osoby do swojej ideologii i światopoglądu, pierwszy obiad w domu Wielkiego Brata był wegański. 

W Big Brotherze opowiadała również o zmianie swojej diety. Podkreśla, że nie byłaby w stanie zjeść mięsa, ponieważ w domu zajmuje się zwierzętami, które bardzo kocha. Juszes ma psa Pandę i dwa koty - Juliana i Stefana.

Kilka dni temu do youtuberki dołączył jej chłopak - Paweł, który również jest weganinem i prowadzi kanał na YouTube'ie, gdzie między innymi opowiedział o swoich operacjach plastycznych. 

Juszes - jej Instagram i Kafeteria pękają w szwach od niewybrednych komentarzy

Komentarze na forach internetowych oraz pod zdjęciami na portalach społecznościowych Juszes i jej partnera Pawła Grigoruka mocno podzieliły ich widownie. A to za sprawą niemiłego zdarzenia, które miało miejsce w domu Wielkiego Brata. Widzowie show są zdruzgotani agresywnym zachowaniem chłopaka uczestniczki i nie szczędzą mu słów krytyki. 

Paweł nie cieszy się sympatią ani uczestników, ani telewidzów, którzy odbierają go jako aroganckiego, przemądrzałego i na siłę wmuszającego swój światopogląd weganina. Para na antenie nie szczędzi sobie uczuć.

Między Juszes i Pawłem w sobotę rano doszło do poważnej kłótni, podobno powodem jej była zazdrość Justyny względem Magdy, która jest hodowczynią krów. W pewnym momencie stało się to, czego chyba nikt się nie spodziewał, Paweł podczas scysji popchnął swoją dziewczynę, a ta przewróciła się na podłogę. 

 - Wymienili Kubę pseudorasistę na zakłamanego, sfrustrowanego damskiego boksera - możemy przeczytać w komentarzach.

 - Pawełku, czy wszyscy weganie muszą j**ć swojej ukochanej dziewczynie na śniadanie?! Zawsze wyjdzie prawdziwe oblicze - pisze kolejny internauta.

  1. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  2. Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Karolina Pisarek z Top Model całkiem się zmieniła. Jak wyglądała przed programem?
  5. Maja Sablewska przeszła ogromną zmianę. Jak wyglądała dawniej?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News