Justyna Żyła oświadczyła, że czwarty raz została matką. Opublikowała zdjęcie

Justyna Żyła oświadczyła, że czwarty raz została matką. Opublikowała zdjęcie Źródło: fot. YouTube

Justyna Żyła dostała oficjalny zakaz na publiczne opowiadanie o rozwodzie. Nie zamierza jednak całkowicie znikać z sieci. Jakiś czas temu uruchomiła kucharski program na YouTube, jest również regularnie aktywna na Instagramie. Tego zdjęcia nikt się jednak nie spodziewał - była żona skoczka napisała, że po raz kolejny została mamą!

Justyna Żyła miała naprawdę przełomowy weekend. Tego żaden z jej fanów się nie spodziewał. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z małym dzieckiem. W podpisie dodała, że już po raz 4 została mamą. Wszystko wytłumaczył dokładnie strój malucha - dziewczynka ma na sobie sukienkę do chrztu! Justyna została więc z pewnością matką chrzestną dziecka.

Justyna Żyła została matką chrzestną. Internauci są podzieleni

Internauci nie są pewni, czy Justyna Żyła sprawdzi się dobrze w roli mamy chrzestnej. Zwłaszcza, że jest świeżo po rozwodzie z jednym z najpopularniejszych polskich skoczków, Piotrem Żyłą. - A to chrzestną można zostać w trakcie rozwodu? - zapytała wprost internautka. - Ale charaktery podobno dzieci dziedziczą po chrzestnych - zaśmiała się kolejna osoba. Justyna nie zdecydowała się opowiadać na zaczepne komentarze. Chrześnica Żyły to tak naprawdę córka innego polskiego skoczka, Aleksandra Zniszczoła. Dziewczynka przyjęła imiona Hanna Helena Zniszczoł. Co ciekawe, żona Zniszczoła jest siostrą Justyny Żyły i to właśnie dlatego wybrała ją na chrzestną. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda ma dość! Wstrząsający apel gwiazdy do swoich fanów
  2. Gwiazda Top Model się wygadała! Wiemy, kto poradził sobie na castingach
  3. Fani Na Wspólnej zamarli. Główna bohaterka oskarżona o morderstwo
  4. Wiara w ludzi utracona. Kobiety okradły bezdomnego psa ze wszystkiego
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News