Justyna Żyła opublikowała nagranie z żoną Wiśniewskiego. Dominika nie była zachwycona

Justyna Żyła opublikowała nagranie z żoną Wiśniewskiego. Dominika nie była zachwycona Źródło: youtube.pl/Portal SATinfo24.pl

Justyna Żyła zyskuje coraz większą popularność. Prowadzi bloga kulinarnego, wzięła udział w sesji zdjęciowego do "Playboya", a teraz szykuje się do "Tańca z gwiazdami". Była żona skoczka dba także o swoich fanów i dużo udostępnia w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio udostępniła relację z wypadu na sushi w towarzystwie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Koleżanka nie była tym faktem zachwycona...

Justyna Żyła dobrze czuje się w blasku fleszy. Głośny rozwód ze znanym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą, pozwolił jej zaistnieć w mediach, a ona doskonale wie, jak wykorzystać tę szansę. Rozwódka próbowała swoich sił jako blogerka kulinarna oraz przykuła uwagę mężczyzn udziałem w seksownej sesji dla "Playboya". Celebrytka ma także nadzieję wysoko zajść w popularnym show "Taniec z gwiazdami" i oddaje się intensywnym treningom. O uwagę fanów Żyła walczy także na Instagramie. 

Justyna Żyła zdenerwowała Dominikę

Mimo wielu zajęć Justyna Żyła nie zaniedbuje fanów. Jej media społecznościowe są na bieżąco aktualizowane. Niedawno pochwaliła się znajomością z żoną Michała Wiśniewskiego, Dominiką Tajner-Wiśniewską. Kobiety poznały się na planie programu "Taniec z gwiazdami". Przyszłe rywalki wybrały się razem do restauracji. Blogerka postanowiła podzielić się tym wydarzeniem na Instastory.

Była żona skoczka pokazała dużą porcję jedzenia.

- To jest serio na dwie - powiedziała.

Następne ujęcie pokazuje Dominikę Tajner-Wiśniewską. Ta chyba nie była zadowolona z poczynań koleżanki.

- Ty coś mówisz? - spytała Justynę.

Kiedy ta potwierdziła, wyraźnie zdenerwowana żona wokalisty Ich Troje odpowiedziała:

- A ja jem. Super… - skomentowała rozzłoszczona Wiśniewska.

Żyła chyba zauważyła swój błąd i spróbowała obrócić sytuację w niegroźny żart.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ja ci już zazdroszczę. Ja też będę zaraz jadła - odpowiedziała zakłopotana blogerka.

Jak na razie żadna z nich nie skomentowała zajścia.

Początek nowego konfliktu?

Zdaje się, że Justyna Żyła popełniła nietakt nagrywając koleżankę w prywatnej sytuacji. Mogła wcześniej ustalić, czy ta wyraża na to zgodę, aby uniknąć niezręczności. Jako początkująca celebrytka powinna wiedzieć, że chwila wytchnienia od paparazzi i Instagrama to ważne chwile dla większości gwiazd. 

Dominika Tajner-Wiśniewska najwyraźniej nie była zadowolona z poczynań przyszłej rywalki. Jeśli żona piosenkarza obraziła się na poważnie, walka o finał "Tańca z gwiazdami" będzie jeszcze bardziej zacięta.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Beata Tyszkiewicz o alkoholu: „Dama pije, pali i PRZEKLINA”
  2. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy "Na Wspólnej". Nie możemy wyjść z szoku 
  3. Tomasz Kammel cierpi katusze dla Barbary Kurdej-Szatan. Boli od samego patrzenia
  4. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora
  5. Rodzice się obawiali. Co wkrótce zmieni się w 500 plus?

 

Następny artykuł