Justyna Żyła znowu kusi w wyjątkowo skąpym stroju. Co na to Piotr?!

Justyna Żyła znowu kusi w wyjątkowo skąpym stroju. Co na to Piotr?!

Justyna Żyła jest celebrytką, która całą popularność zbudowała na niezwykle głośnym rozwodzie z polskim skoczkiem, Piotrkiem Żyłą. Kobieta długo walczyła z nim przed kamerami, czym zdobyła taką rozpoznawalność, że na stałe weszła do polskiego show-biznesu. Teraz po raz kolejny kusi fanów swoimi gorącymi zdjęciami. 

Justyna Żyła swoją rozpoznawalność zawdzięcza wyjątkowo głośnej i spektakularnej wojnie ze swoim byłym mężem, polskim skoczkiem Piotrkiem Żyłą. Kobieta zdecydowanie pozazdrościła mu sympatii fanów i znalazła niesamowity sposób, by również wejść do świata polskiego show-biznesu. Dzięki wywlekaniu przed kamerami intymnych sekretów ze swojego małżeństwa Justyna Żyła obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek, której niedawno zaproponowano wzięcie udziału w kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Teraz po raz kolejny kobieta kusi swoich fanów gorącymi zdjęciami w skąpym stroju i ciężko sobie wyobrazić, co na te fotografie powiedziałby Piotr Żyła.

Justyna Żyła kusi fanów skąpym strojem

Była żona Piotra Żyły nie raz już zaskakiwała fanów odważnymi zdjęciami oraz wyjątkowo skąpymi kreacjami, tym razem jednak postanowiła zaprezentować na swoim Instagramie krótką sukienkę, w której zobaczymy ją już wkrótce na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Zdjęcie, które szybko zdobyło popularność w internecie, zobaczyć możecie poniżej. Ciekawe jednak, co na tak odważną kreację powiedziałby Piotr Żyła, o którego serce kobieta jeszcze niedawno chciała przecież walczyć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odważne zdjęcie podzieliło internautów

Część fanów kobiety było zachwyconych jej strojem i figurą. Pojawiły się głosy osób, które nie mogą się już jej doczekać w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", nie zabrakło jednak także tych, którzy nie mogą zrozumieć zachowania kobiety budującej swoją karierę na rodzinnej tragedii i rozpadzie rodziny. - Wow, ale nogi! Już się nie mogę doczekać, aż zobaczymy cię na parkiecie - ekscytuje się internauta. - Jesteś przepiękna, a ta sukienka mega kusząca. Uwielbiam cię! - dodaje następny. - Jakim trzeba być człowiekiem, by budować swoją karierę na nieszczęściu dziecka i rozwodzie. TO CHORE! - pisze oburzona osoba. - Jesteś nienormalna. Wszystko opierasz na nieszczęściu rodziny i zobaczysz, że cię to ostatecznie zgubi - przewiduje kolejna. Justyna Żyła pikio.pl Fot. Instagram/justynazyla ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Rozrywające serce przemówienie Michała Szpaka. Każdy powinien go wysłuchać
  2. Pogrzeb Agnieszki Dymeckiej. Tak pożegnano uwielbianą dziennikarkę TVP
  3. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Była gwiazdą kultowego serialu TVN. Lata temu zniknęła, wiemy, co się z nią dzieje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News