Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz

Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz Źródło: screen/YouTube/Superstacja

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Chociaż wydawało się, że publiczne pranie rodzinnych brudów już się skończyło, to celebrytka znów opowiada o swoim nieudanym małżeństwie i byłym mężu.

Justyna Żyła przypieczętowała swój udział w programie "Taniec z Gwiazdami" ogromną porażką. Celebrytka i jej partner Tomasz Barański osiągnęli najgorszy wynik w historii tanecznego show telewizji Polsat. Była żona skoczka narciarskiego nie ma jednak zamiaru znikać z życia publicznego. Jak się okazuje, wciąż zamierza publicznie prać rodzinne brudy.

Wydawało się, że konflikt między Justyną Żyłą a jej byłym mężem Piotrem Żyłą został już definitywnie zakończony. Rozwód nie oznacza jednak końca opowieści o rodzinnych dramatach. Najgorsza uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" powróciła do tego tematu w programie, który prowadzi w telewizji "Active Family". W show pt. "Pierzemy brudy do czysta" powrócił temat byłego męża i nieudanego małżeństwa celebrytki.

Justyna Żyła pierze rodzinne brudy. Temat jej nieudanego małżeństwa powraca

Temat nieudanego małżeństwa Justyny Żyły i popularnego skoczka narciarskiego powraca. Tym razem w ramach telewizyjnego show, które celebrytka będzie prowadziła w stacji Active Family. Formuła programu zakłada publiczny dialog między zwaśnionymi osobami. Żyła ma pełnić rolę mediatorki.

Taneczna partnerka Tomasza Barańskiego otwarcie przyznaje, że w czasie programu zamierza dzielić się swoimi doświadczeniami. Uważa, że mogą być one cenne dla małżonków, którzy próbują rozwiązać konflikt. Należy się spodziewać, że temat małżeńskich skandali w rodzinie Żyłów powróci. Piotr Żyła znów będzie słuchał publicznych zwierzeń swojej byłej żony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Żyła już rozpoczęła publiczne pranie brudów. Celebrytka zdradziła, że w ramach programu będzie dzielić się swoimi doświadczeniami. Można się więc spodziewać, że już wkrótce na jaw będą wychodzić nowe fakty z życia byłych małżonków. Już teraz celebrytka zdradziła widzom, że wraz z Piotrem Żyłą zdecydowali się na skorzystanie z pomocy psychologa:

– U mnie terapia małżeńska nie przyniosła skutku – powiedziała publicznie.

Wiele wskazuje na to, że Justyna Żyła znów będzie publicznie prać rodzinne brudy. Nie tylko te, o których opowiadają uczestnicy jej programu, ale również swoje własne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News