Piotr Żyła w końcu zemścił się na Justynie. Uderzył w jej czuły punkt

Piotr Żyła w końcu zemścił się na Justynie. Uderzył w jej czuły punkt Źródło: youtube.com/Telewizja ATV

Justyna Żyła zasłynęła jako najsłabsze ogniwo "Tańca z gwiazdami". Jej brak umiejętności jest szeroko komentowany i wyśmiewany, jednak celebrytka zdaje się tym nie przejmować. Wszyscy za to są bardzo ciekawi, co o całej sytuacji sądzi były mąż kobiety, Piotr Żyła. Okazuje się, że skoczek przygotował okrutną zemstę.

Justyna Żyła od kilku tygodni popisuje się absolutnym brakiem talentu tanecznego. Za swoje popisy obrywa nie tylko od Iwony Pavlović, ale także od internautów, którzy nie szczędzą jej słów krytyki. W końcu sam Piotr Żyła postanowił wbić szpilę byłej żonie. Jego zemsta musiała być bardzo bolesna dla kobiety.

Piotr Żyła obawia się o swoją przyszłość. Wszystko przez byłą żonę

Mimo głośnego rozwodu, Justyna Żyła i skoczek narciarski ciągle są ze sobą kojarzeni. Łączy ich nie tylko wspólna przeszłość, ale też nazwisko. Poczynania tej dwójki będą ze sobą zawsze powiązane w głowach wielu ludzi właśnie z tego powodu.

Piotr Żyła zaczyna powoli odczuwać skutki poczynań blogerki na własnej skórze. Jak powiedziała osoba z bliskiego otoczenia sportowca, mężczyzna zaczyna mieć problemy z rozwojem własnej kariery.

- PR-owiec skoczka zauważył spadek zainteresowania reklamodawców Piotrem. Ponoć obawiają się oni tego, co jeszcze powie Justyna - informuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taki obrót spraw nie może dziwić, w końcu to zachowanie i słowa partnerki Piotra Żyły. Nawet jeśli się rozstali, niegdyś byli małżeństwem, a część osób dalej uważa ich za dwie połówki tego samego jabłka. Ponadto, Justyna Żyła nadal ma tendencję do wypowiadania się publicznie na prywatne tematy, choć ton jej słów jest zupełnie inny niż podczas słynnego "prania brudów w mediach społecznościowych".

Justyna Żyła musi jakoś znieść okrutną wypowiedź byłego męża

Informacja o tym, że blogerka psuje wizerunek skoczka narciarskiego nie są aż tak okropne, jak to, co sportowiec napisał w oficjalnym dokumencie. Miał prosić, aby kobieta przestała zabierać ich dzieci na plan "Tańca z gwiazdami". Jeśli nie posłucha i dalej będzie robić to, co do tej pory, Justyna Żyła może spodziewać się wezwania do sądu. Może się także liczyć z tym, że jej słowa zostaną potraktowane jako zniesławienie.

To musi być bardzo przykra nowina dla celebrytki. Dzieci są dla niej ogromnym wsparciem i zapewne chciałaby je mieć przy sobie. Może także podejrzewać, że były mąż wstydzi się jej wyczynów, dlatego nie chce, aby pociechy były kojarzone z... żenującym tańcem.

Takie podejście do sprawy można potraktować jako zemstę Piotra za wszystko, co wcześniej mówiła i pisała o nim była partnerka. Trzeba przyznać, że wybrał wyjątkowo drażliwy temat dla prawie każdej matki.

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Anna Jantar zginęła ściskając w dłoni swój talizman. Nikt nie mógł uwierzyć, co to był za przedmiot
  3. Nowotwór to było piekło. Ale Kora od lat cierpiała na coś innego
  4. "Moja mama jest w szpitalu". Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich
  5. Walduś z Kiepskich zaginął. Rodzina rozpoczęła poszukiwania
  6. Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł