Ciężka żałoba wyjaśnia wszystkie poczynania Żyły. Dramatyczne słowa

Ciężka żałoba wyjaśnia wszystkie poczynania Żyły.  Dramatyczne słowa Źródło: Fot. YouTube/Magazyn VIVA!

Justyna Żyła zdobyła sławę na początku zeszłego roku, gdy za pośrednictwem Instagrama poinformowała o romansie swojego męża. Rodzinna awantura przełożyła się na błyskawiczną karierę w show-biznesie. Była już żona skoczka była w "Playboyu", otrzymała własny program w telewizji, a niedługo zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Jak tłumaczy swoją decyzję o upublicznieniu sytuacji rodzinnej?

Justyna Żyła jeszcze w lutym 2018 roku dla mediów była zwykłą żoną sportowca. W czasie, w którym Piotr Żyła przebywał w południowokoreańskim Pjongczang na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, udostępniła na Instagramie post, w którym opisała rozpad swojego związku ze skoczkiem i ujawniła, że od dłuższego czasu żyje on w związku z kochanką. Awantura dała Żyle sławę, o której trudno było jej wcześniej nawet marzyć. Pierwszą show-biznesową propozycję otrzymała od "Playboya" i skorzystała z niej. Niemal całkowicie rozbierana sesja przysporzyła jej tylu wrogów, co zwolenników.

Pod koniec grudnia wystartował także jej własny program na antenie kanału Acitve Family. Agentka Żyły potwierdziła już także, iż wystąpi w następnej edycji "Tańca z gwiazdami" na antenie Polsatu. Jak celebrytka tłumaczy swoją decyzję o publicznym praniu małżeńskich brudów?

Justyna Żyła: jestem osobą impulsywną

Kariera Żyły nabiera tempa, a celebrytka będzie musiała stawić czoła coraz większej liczbie pytań odnośnie do jej zakończonego związku. W rozmowie z "Pomponikiem" celebrytka opowiedziała o powodach swojej reakcji na rozpad małżeństwa. Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich wyznała, że jest osobą impulsywną i potrzebowała wykrzyczeć swoje negatywne uczucia. Rozstanie z mężem nazwała nawet "żałobą".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - To co się stało, to się stało. Jedni potrzebują przeżyć taką swoją żałobę, jaką jest rozstanie, bo do tego nawet czasem psychologowie porównują rozstanie, prawda. Jedni siedzą w samotności, płaczą w poduszkę i tak dalej. Ja potrzebowałam się wykrzyczeć, ja nie umiem dusić w sobie [...] - powiedziała Justyna Żyła.

Jak rozstanie wpłynęło na Piotra Żyłę?

Rodzinna awantura wybuchła w życiu Piotra Żyły w czasie Zimowych IO w Korei Południowej. Skoczek był w owym czasie w słabej formie i nie zakwalifikował się do reprezentacyjnej czwórki na żaden z trzech rozgrywanych konkursów. To jednak nie wpisy żony spowodowały u niego złą dyspozycję. Jeszcze zanim Justyna rozpętała internetowe piekło, skakał źle i podczas pierwszych treningów w Pojngczang wyraźnie odstawał od reszty kadry. Obecnie trwający sezon jest już jednak jego sezonem życia. Skoczek zajmuje drugą pozycję w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w Skokach Narciarskich i jeśli utrzyma obecną formę, bez wątpienia zakończy zmagania z medalem. W rozmowie z TVP Sport (warto zaznaczyć, że obecnie rzadko udziela wywiadów) skoczek wyznał, że w lepszym skakaniu pomogła mu zmiana nastawienia i lepsza koncentracja.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan?! Ta informacje TOTALNIE WBIJE WAS W ZIEMIĘ!
  2. Niewiarygodne. Ta informacja o wielkiej gwieździe TVN to gigantyczne zaskoczenie!
  3. Piotr Żyła: Wykształcenie było zawsze na drugim miejscu? Cała prawda
  4. SZOK! Kamil Stoch chciał ZAKOŃCZYĆ karierę
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News