Uczestnik zaatakował Żyłę podczas programu. Wytknął jej brak kompetencji

Uczestnik zaatakował Żyłę podczas programu. Wytknął jej brak kompetencji Źródło: Active Family

Justyna Żyła po skandalu, który miał ujawnić kulisy zdrady jej męża, postanowiła rozpocząć karierę w show biznesie. Żona skoczka narciarskiego wystąpiła na okładce pisma dla panów i otrzymała własny program. Podczas jednego z ostatnich odcinków uczestnik nie wytrzymał. Wytknął niekompetencję celebrytce.

Justyna Żyła otrzymała od jednej ze stacji dość osobliwą propozycję. W autorskim programie miała udzielać rad osobom, które nie potrafią sobie poradzić w relacjach. Małżeństwa, pary, przyjaciele - ci mają się zgłaszać do celebrytki i wspólnie mediować ewentualny powrót. W jednym z odcinków mężczyzna brutalnie wytknął gospodyni brak kompetencji.

Co uczestnik powiedział celebrytce? Justyna Żyła była w szoku po usłyszeniu tych słów

Kamienna twarz i odważna deklaracja mężczyzny. Uczestnik "Pierzemy brudy do czysta" wygarnął Żyle, co o niej myśli. - Pani tutaj zabiera głos, jakby była pani w tematyce zorientowana bardzo dokładnie! Nie! - podnosił w stronę Justyny Żyły uczestnik programu. - Troszeczkę jestem - odpowiedziała ostrożnie Justyna. Po minie gospodyni można było zauważyć, że była zszokowana zaistniałą sytuację. Żyła nie przewidziała, że mężczyzna będzie w stanie odnieść się w ten sposób do celebrytki. Para, która brała udział w programie "Pierzemy brudy do czysta" nie mogła się zgodzić w sprawie... obowiązków domowych. Mężczyzna, który wytknął brak kompetencji Justynie zauważył, że ma na swojej głowie za wiele i partnerka powinna mu pomagać.

Justyna Żyła w mediach. Doniesienia i krytyka

Pojawiła się nagle, a dziś jej nazwisko odmieniają niemal wszystkie portale. Niektórzy zarzucają kobiecie, że podczas skandalu wokół zdrady Piotra Żyły, ta wykorzystała sytuację i pojawiła się w mediach. Fora internetowe zasypują komentarze, które analizują ostatni odcinek programu "Pierzemy brudy do czysta". - Taki program naprawdę istnieje, koniec świata - pojawia się w jednym komentarzu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie wierzę, że jest taki program i ktokolwiek to ogląda, a kto inny jej za to płaci! - pojawiło się dalej. - Kim ona w ogóle jest żeby dawać rady komukolwiek? - pyta jedna z internautek. - Ja myślę, że ten program powstał, żeby mieli ją jak przedstawiać w Tańcu z Gwiazdami! Byłby niemały problem... a tak to będzie: Justyna Żyła, prowadząca program „Pierzemy brudy do czysta” - analizuje jedna z internautek. Nie wiadomo jednak, czy producenci zdecydują się na kolejny sezon osobliwego programu z Justyną w roli głównej. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda Top Model okrutnie i bezczelnie wykorzystana! Odbiera mowę
  2. Gwiazda TVN przeżyła pęknięcie tętniaka. Teraz jest we łzach po rezygnacji Owsiaka
  3. Legendarna gwiazda TVN ZAATAKOWANA podczas finału WOŚP! Szokujące informacje
  4. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  5. Jak wygląda córka Barbary Kurdej-Szatan? Jest niewiarygodnie podobna do mamy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News