Kolejna burza wokół Justyny Żyły! Odrzucona żona szokuje na YouTube!
Redaktor - 27 Sierpnia 2018

Kolejna burza wokół Justyny Żyły! Odrzucona żona szokuje na YouTube!

Od kilku miesięcy Justyna Żyła cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mediów. Odrzucona żona publicznie prała swoje małżeńskie brudy i dostarczała coraz to większej pożywki tabloidom. (Jeszcze) żona skoczka narciarskiego postanowiła wykorzystać resztki słabnącej ostatnio popularności i ponownie zamieszać w polskim show-biznesie. Założyła kanał na YouTube, a w Internecie rozpętała się prawdziwa burza po jej pierwszym filmiku. 

Żona Piotra Żyły od kilku miesięcy raczy społeczeństwo coraz to bardziej szokującymi rewelacjami. Publicznie oskarżała męża o niewierność, zarzucała mu, że zaniedbuje dzieci, publikowała wiadomości od jego kochanki, która ma być z nim w ciąży. Opublikowała także filmik, na którym widać, jak wyrzuca "niewiernego" męża z domu. Internauci myśleli, że z jej strony nie zobaczą nic bardziej żenującego po tym, jak pokazała się naga na okładce Playboya, na której widniał tak samo żenujący napis "Góralu, czy ci nie żal?". Justyna Żyła tłumaczyła, że rozbierana sesja miała być sposobem na uratowanie jej małżeństwa, jednak internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Pojawiły się liczne głosy, które zarzucały jej, że rozbierając się publicznie, nie pomyślała o swoich dzieciach. Internauci twierdzą, że Karolinka i Kubuś funkcjonując wśród rówieśników poniosą konsekwencje nagiej sesji matki i będą przez nią wyszydzane.

Justyna Żyła założyła własny kanał na YouTube! Teraz zostanie.... vlogerką

Żyła jest idealnym przykładem tego, co potrafi zrobić porzucona kobieta i to w tym najgorszym przypadku. Najwidoczniej rewelacje dotyczące rzekomo niewiernego męża już się skończyły, a Justyna postanowiła popłynąć na fali swojej słabnącej popularności i na tym zarobić. Założyła więc kanał na YouTube, na którym będzie uczyć Polaków, jak... gotować. Internauci zauważyli, że nazwa jej kanału, która brzmi "UwaŻyła" jest bardzo ciekawa. Doszukują się powiązania z ostatnim występem jej męża w programie "Uwaga", w którym oświadczył, że to właśnie ona dopuściła się zdrady, a rewelacje o jego rzekomej kochance są nieprawdziwe. Internauci w większości nie pozostawiają na niej suchej nitki. Oczywiście, zdarzają się też komentarze osób, które wyrażają zrozumienie dla jej nowego zajęcia. - Szuka pomysłu na życie, biedna kobiecina. - Do lekarza, a nie na YT. - Żenada do sześcianu. - Z czegoś musi żyć. Wielki dom trzeba też utrzymać. Nikomu tym gotowaniem nie szkodzi. Kto chce to ogląda. Ludzie mniej jadu.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje reprezentant Polski w piłce nożnej
  2. Spytali Larę Gessler o jej matkę. Z jej słowami nie zgodzi się wielu Polaków
  3. Małgorzata Kożuchowska UPOKORZONA. Jan Englert nie miał litości
  4. Zwyciężczyni The Voice of Poland miała wypadek. Fani czekali przerażeni
ZAMIANA
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
14 przezabawnych MEMÓW z Piotrem Żyłą. Totalnie rozłożą was na łopatki14 przezabawnych MEMÓW z Piotrem Żyłą. Totalnie rozłożą was na łopatkiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News