Justyna Żyła nie przestaje szokować. Miliony widzów zobaczyły celebrytkę w zadziwiającej stylizacji

Justyna Żyła nie przestaje szokować. Miliony widzów zobaczyły celebrytkę w zadziwiającej stylizacji Źródło: instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła to zdecydowanie jedna z gwiazd, które lubią być na świeczniku. Była żona skoczka narciarskiego uwielbia, gdy jest o niej głośno. Podczas wczorajszego odcinka "Tańca z gwiazdami", przyjęła nieco inne zachowanie i mniej gwiazdorski strój.

Justyna Żyła miała być niewątpliwie gwiazdą tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". W ramionach Tomasza Barańskiego miała mieć szansę na Kryształową Kulę - niestety nie ma talentu do tańca, za to ma talent do szokujących stylizacji.

Justyna Żyła na widowni "Tańca z gwiazdami"

Mimo że Justyna Żyła zdążyła się już dawno pożegnać z programem, nadal nie może sobie odpuścić odwiedzania swoich koleżanek i kolegów z parkietu. Podczas wczorajszego odcinka można ją było dostrzec na widowni programu. Nie było to wcale takie trudne, ponieważ przyciągała uwagę swoim ubiorem.

Celebrytka na wielkie wyjście postawiła na sukienkę, w nie byle jakim kolorze. Jasny róż ozdobiony gdzieniegdzie kwiatami rzucał się w oko. By dodać powiewu "młodzieżowości" Justyna założyła dżinsową kamizelkę. Całości dopełniał jej odświeżony look, o którym głośno od kilku dni.

Była już tancerka postawiła na ostre zmiany i z początkiem maja raczy nas blond grzywką ściętą na bok oraz lekko przedłużonymi i wyprostowanymi włosami. Niestety nie pokazała się na ściance jak większość gwiazd biorących udział w programie lub oglądających finał z widowni.

Justyna Żyła pojawi się jeszcze na parkiecie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Żyła była partnerką Tomasza Barańskiego. Wydawałoby się, że finał z takim tancerzem to pewnik. Żyła niestety okazała się marną tancerką, co zaznaczała po każdym jej tańcu Iwona Pavlović. Oglądalność programu wzrastała, bo każdy chciał zobaczyć zmagania byłej żony skoczka i wysłuchać komentarzy jurorki.

Para odpadła w piątym odcinku. Od tej pory pozostało Justynie jedynie kibicowanie z miejsca siedzącego. Nic więc dziwnego, że pojawiła się na finale. Chce jeszcze raz poczuć emocjonującą atmosferę, ponieważ niedługo znów przywdzieje taneczne buty. W finale "Tańca z gwiazdami" tradycją jest, że pojawiają się wszystkie pary biorące udział w bieżącej edycji.

Fot. Screen z Jastrząb Post

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł