Z kim Justyna Żyła spędziła Wielkanoc? Nie uwierzycie

Z kim Justyna Żyła spędziła Wielkanoc? Nie uwierzycie Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Justyna Żyła postanowiła odpocząć od pracy. Święta wielkanocne są doskonałą okazją, aby nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami. Wiemy, z kim postanowiła spędzić ten wyjątkowy czas.

Justyna Żyła ma za sobą bardzo intensywny czas. Treningi do programu "Taniec z Gwiazdami" kosztowały ją wiele energii. Tuż po odejściu z programu celebrytka powróciła do prowadzenia swojego show pt. "Pierzemy brudy do czysta" w stacji Active Family. Nie ma wątpliwości, że po tak pracowitych miesiącach przyda się chwila odpoczynku.

Święta wielkanocne stały się dla celebrytki doskonałą okazją, aby zregenerować się i nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami. Justyna Żyła postanowiła spędzić ten czas w doborowym towarzystwie. Wiemy, z kim spotkała się w tych wyjątkowych dniach. Dla wielu osób będzie dużym zaskoczeniem, że początkująca blogerka kulinarna nie zdecydowała się na tradycyjny zestaw potraw.

Wiemy, z kim Justyna Żyła spędza Wielkanoc. Trudno w to uwierzyć

Ku zaskoczeniu wielu osób, Justyna Żyła nie zdecydowała się na tradycyjne święta wielkanocne w rodzinnym gronie. Jak się okazuje, wybrała również menu, które znacząco odbiega od tego, do czego przyzwyczaiły nas świąteczne tradycje. Najgorsza uczestniczka programu "Taniec z Gwiazdami" w czasie świąt postanowiła spotkać się z Dominiką Tajner-Wiśniewską.

Żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się zdjęciami ze spotkania na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Na Instastory Dominiki Tajner można zobaczyć fotografie dokumentujące spotkanie kobiet. Celebrytki zdecydowały się na dość niestandardowe menu. Wino i pizza wygrały z tradycyjnymi świątecznymi potrawami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Justyna Żyła świętuje z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Ogromne zaskoczenie

Dla wielu osób wybór Justyny Żyły okazał się dość zaskakujący. Fani spodziewali się zdjęć celebrytki w towarzystwie dzieci przy tradycyjnie zastawionym stole. Rzeczywistość okazała się jednak bardziej zaskakująca. Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska spotkały się w centrum Wisły, aby zjeść obiad, który w niczym nie przypominał tradycyjnego, świątecznego menu.

Jak się okazuje, obie panie mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. Obie nie popisały się tanecznym talentem, choć to Justyna Żyła została okrzyknięta najgorszą uczestniczką w historii popularnego show telewizji Polsat. Obie nie mają również szczęścia w miłości - ich ostatnie związki zakończyły się klęską. Jednak to właśnie dzięki popularnym mężom jest dziś głośno o Justynie Żyle i Dominice Tajner. 

Tak wyglądało wielkanocne spotkanie Justyny Żyły i Dominiki Tajner. Zdjęcia pochodzą z oficjalnego profilu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Eksperci twierdzą, że nie będzie żadnych 13-tych emerytur. Wyjaśnili prosty powód
  4. Olivier Janiak tak się nie nazywa! Ujawniono jego prawdziwe imię
  5. Marta Kaczyńska nie mogła w to uwierzyć. Bliskie osoby potraktowały ją okrutnie
  6. Gwiazda "Rolnik szuka żony" pochwaliła się dzieckiem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News