Justyna Żyła poznała swojego partnera. Wie, z kim wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Justyna Żyła poznała swojego partnera. Wie, z kim wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Justyna Żyła, jest już dobrze wszystkim znana. To z powodu nagłośnienia kryzysu w związku z polskim skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Świeżo upieczona celebrytka wreszcie poznała swojego partnera do "Tańca z gwiazdami", w którym to ma wystąpić na wiosnę tego roku.

Justyna Żyła, po głośnym i burzliwym zakończeniu związku z Piotrem Żyłą, zaczęła swoją intensywną przygodę z polskim show-biznesem. Niektórzy internauci wręcz nawet twierdzą, że rozstanie się z mężem pozytywnie wpłynęło na rozwój jej kariery. Cóż, w życiu trzeba umieć się ustawić. Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" od jakiegoś czasu budzi spore zainteresowanie mediów i portali plotkarskich. Wszystko przez fakt, że ta już niebawem. Uwagę kamer, po rozstaniu z mężem, skupia zwłaszcza Justyna Żyła. Celebrytyka wkroczyła na scenę polskiego show-biznesu w bardzo spektakularny sposób. Wystarczy sobie przypomnieć rozbieraną sesję dla Playboya.

Justyna Żyła już wie z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Potem Justyna Żyła miała już tylko łatwiej. Dzięki zdobytej i wypracowanej popularności zaczęła pojawiać się bardzo licznie i chętnie na warszawskich ściankach. Media i fanów Justyny Żyły aktualnie najbardziej interesuje wątek "Tańca z gwiazdami".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Justyna Żyła na swoim profilu na Instagramie stara się najbardziej dokładnie, jak się da informować swoich fanów o swoim aktualnym życiu. Chwaliła się jak dostała swój pierwszy program TV. Z bólem serca również opisywała życiowe dramaty związane z ze swoją córkę, które w pewnym momencie przeżywała. Informuje o wzlotach i upadkach, choć oczywiście chętniej o dobrych rzeczach, które wydarzają się w jej życiu. Jednym z tych pozytywnych newsów jest informacja z kim gwiazda będzie tańczyć w nowej wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami".

Justyna Żyła jest zestresowana "Tańcem z gwiazdami"

Teraz bardzo celebrytkę interesuje nowa edycja "Tańca z gwiazdami" i na swoim Instagramie pochwaliła się pierwszym  swoim zdjęciem w kostiumie do tańca. Internauci domyślają się, że zdjęcie zrobiono podczas nagrywania programu. Sama Justyna Żyła wyznała, że poznała swego partnera: - Poznałam mojego partnera. Stres był, nie ukrywam. Jestem pozytywnie zaskoczona. - napisała na swoim Instagramie Justyna Żyła. Dziennikarze dopytywali byłego męża Justyny Żyły, Piotra Żyłę, o wiele nierozwiązanych problemów. Na wiele z pytań nie padły jednak żadne odpowiedzi. Media i fani dopytywali też o partnera do tańca. Padło wówczas nazwisko Rafała Maseraka. Czy to z nim Justyna Żyła wystawi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Tego dowiedzieć się mamy najpóźniej za kilka tygodni. Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  2. Barbara Kurdej-Szatan poważnie chora. Wyniki badań są bardzo złe
  3. Syn Martyniuka z tajemniczą kobietą. Pokazał ją przypadkiem
  4. Zenek chce wywieźć syna za granicę. W Polsce nikt mu nie pomoże
  5. Norbi pod ostrzałem widzów. „Ryczący prymityw”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News