Justyna Żyła wygrywa w plebiscycie żenady roku. Zdjęcie przelało czarę goryczy

Justyna Żyła wygrywa w plebiscycie żenady roku. Zdjęcie przelało czarę goryczy

Justyna Żyła pozostaje w medialnym obiegu. Już od jakiegoś czasu dzieli się publicznie szczegółami z prywatnego życia. Zaczęło się od publicznego wywlekania problemów małżeństwa ze skoczkiem Piotrem Żyłą. Choć para nie mieszka już razem, Justyna właśnie pochwaliła się zdjęciami z obrączką ślubną. Jak się w tym wszystkim połapać?

Justyna Żyła przez lata była kojarzona wyłącznie jako żona skoczka-wesołka, bo za takiego uchodzi w środowisku narciarskim Piotr Żyła. Prywatne sprawy zostawiali wyłącznie dla siebie. Do początku tego roku. W ostatnim sezonie narciarskim Justyna rozpoczęła publicznie "prać brudy" z ich związku. Skoczek miał ją zostawić z dzieckiem i wyprowadzić się do innej kobiety. Piotr Żyła dementował te informacje twierdząc, że już od jakiegoś czasu nie mieszka z Justyną. Ich problemy stały się głośne na całą Polskę. Pudelek.pl podsumowuje nawet, że śmiało mogą kandydować w plebiscycie tego medium "Żenada Roku". Serwis przypomina, że Justyna Żyła niejako wybiła się na publicznym ujawnieniu kryzysu jej związku. - Stała się kimś w rodzaju celebrytki - podsumowuje pudelek.pl. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przypomnijmy: Justyna Żyła wykonywała kolejne emocjonalne wpisy, w których kreowała się na ofiarę skoczka-gwiazdy, który zostawił ją z dzieckiem. Z drugiej strony góralka, obok mówienia o troskach, wykorzystała swoje medialne pięć minut. Odważyła się m. in. na gorącą sesję dla "Playboya", za co spotkała ją olbrzymia krytyka. Wciąż była przecież żoną, bez wszczętej procedury rozwodowej.

Początek procedury rozwodowej i zdjęcia... ze ślubu

Jak donosi pudelek.pl Justyna i Piotr rozpoczęli właśnie procedurę rozwodową. Sprawę będzie rozstrzygał sąd. W takich sytuacjach nie wypada dzielić się kolejnymi intymnymi detalami z życia prywatnego, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Jak widać, trudno Justynie o zachowanie umiaru. Mimo rozwodu i powagi instytucji sądu, w niedzielne przedpołudnie wstawiła do sieci zdjęcia... ze ślubu z Piotrem sprzed 12 lat! Kolejne emocje, kolejne hashtagi. Trudno w tym wszystkim się połapać. Co faktycznie czuje góralka? 12 lat temu... około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i nieszczęściu, póki śmierć nas nie rozłączy... przysięgałam człowiekowi, który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkać: Moje dzieci - mądre, rezolutne, bystre z poczuciem humoru. Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole - napisała na Instagramie.

Justyna Żyła nosi obrączkę! A rozwód za pasem

Wcześniej czy później sprawa małżeństwa Żyłów będzie rozstrzygnięta. W sprawie zadziwia jednak wizerunek Justyny, która wstawia na Instagram zdjęcia z pierścionkami. Zdaniem Pudelka na palcach góralki jest też obrączka. Niekonsekwencja czy działanie celowe? Poza rozwodem Żyła skupia się na otwartym niedawno kanale o tematyce kulinarnej. Vlog prowadzi na Youtube pod nazwą "Uważyła. Justyna gotuje". Zaznaczmy, że również w nim przewija się nazwisko męża...
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

12 lat temu ... ?około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy ...przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci - mądre, rezolutne ,bystre ❤️❤️z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole ????‍?‍???‍♀️#kiedytobyło #12lat#anniversary #wedding #sesjapoślubna #w#sukniślubnej #i#aparacieortodontycznym?#wesolobylo #chorwacja #croatia #chyba2008rok?#nastarość #pamięćnieta #fotografnamedal##wspomnienia#miłość #ręceprzysobie #piekniimłodzi ??#love#goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie #sunday#uwazyla?

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła lansuje się na sprawie rozwodowej
  2. Media: Justyna Żyła chce zniszczyć Magdę Gessler. Ujawniono jej plan
  3. Justyna Żyła znowu wbija szpilę mężowi. Szczerze o mężczyznach w jej życiu
Następny artykuł