Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. W mediach zrobiło się o niej głośno, gdy zaczęła publicznie mówić o kryzysie jej małżeństwa z Piotrem Żyłą, znanym i dowcipnym skoczkiem narciarskim. Teraz góralka zaangażowała się w prowadzenie kanału o tematyce kulinarnej na Youtube.

Justyna Żyła, jak donosi serwis pomponik.pl chce dzielić się z widzami swoją pasją. Ma nią być regularny vlog o kulinariach i gotowaniu. Nie da się ukryć, że o Justynie Żyle jest teraz w sieci głośno. Czy wypłynie na fali popularności z nowym projektem?

Justyna Żyła gotuje

Kanał nosi nazwę „UwaŻyła – Justyna Gotuje!”. W jednym z pierwszych odcinków możemy zobaczyć jak Żyła pokazuje sposób na przygotowanie tradycyjnej, wiślańskiej zapiekanki. Nie brakuje pozytywnych komentarzy, ale są też przytyki internautów, którzy przypominają, że kobieta wybija się w sieci po publicznym praniu brudów w sprawie jej małżeństwa z Piotrem Żyłą.

Czas pokaże czy kanał o tematyce kulinarnej będzie dla góralki sukcesem. Do tej pory była znana jedynie jako żona najbardziej spontanicznego polskiego skoczka narciarskiego. Media „brukowe” podpytują już, czy Ewie Wachowicz nie rośnie nowa konkurencja. Sama Żyła odpowiedziała gazecie „Świat & ludzie”, że jest prywatnie fanką pani Ewy i nie myśli o konkurowaniu. Chce za to otworzyć własną restaurację i napisać książkę. W tych wyzwaniach ma jej pomóc sprawna ekipa, ale przede wszystkim góralska zaciętość.

– Od dawna pasjonuję się gotowaniem. Moja przyjaciółka Kasia, obecnie moja menedżerka, namówiła mnie na stworzenie bloga. Będę gotować potrawy z przepisów babcinych, ale chcę też eksperymentować. Mam nadzieję, że dla mnie też znajdzie się miejsce…- przekonuje Justyna.

Ewa Wachowicz przyznała, że o pomyśle Justyny Żyły jeszcze nie słyszała. Nie obawia się konkurencji, życzy też Żyle powodzenia.

Ewa Wachowicz prowadzi krakowską restaurację „Zalipianki”. Lokal jest jednym z popularniejszych miejsc, gdzie stołują się krakowianie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Justyna Żyła chce zniszczyć Magdę Gessler. Ujawniono jej plan
  2. Justyna Żyła zadebiutowała na ściance! Przez wpadkę jest pośmiewiskiem w całym kraju
  3. Justyna Żyła poniżona przez Radwańską! Internet ryknął śmiechem
  4. Piotr Żyła zamieszkał z kochanką! Dzieci nie chcą go znać

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Całe życie robiłeś TO źle! Jak gotować i smażyć jajka