Justyna Żyła potwornie upodlona przez media. Oto co jej zrobili

Justyna Żyła potwornie upodlona przez media. Oto co jej zrobili Źródło: yt/Portal SATInfo

Justyna Żyła w minionym roku dość mocno dała się we znaki mediom. Była żona skoczka narciarskiego na bieżąco udostępniała kulisy ze swojego małżeńskiego kryzysu i pokazała się na okładce pisma dla panów. Tabloidy potwornie ją upodliły.

Justyna Żyła pokonała inne gwiazdy? Na zakończenie roku jeden z polskich tabloidów postanowił zapytać swoich czytelników, która z gwiazd najmocniej się upokorzyła publicznie. Chociaż wymienionych nazwisk było wiele - wygrała świeżo upieczona celebrytka z gór. Nie wiadomo jednak, jak sobie poradzi ze złą sławą.

Co Justyna Żyła zrobiła w 2018 roku? Tabloidy podsumowały działalność celebrytki

Dotkliwie upokorzona Justyna może sobie nie poradzić z negatywnymi komentarzami. Pudelek.pl postanowił ogłosić plebiscyt na "Żenadę Roku" i to czytelnicy mieli w niej głosować na najbardziej znienawidzoną gwiazdę. Kto znalazł się wśród nominowanych? Zauważono przede wszystkim kłótnie Deynn i Majewskiego z rodzeństwem dziewczyny, dalej - Isabel Marcinkiewicz walczącą o alimenty od byłego męża, Monikę Richardson i jej piramidę finansową, a także Filipa Chajzera. Wśród gwiazd dostrzec można było również Martynę Wojciechowską, aferę wokół posła Pięty, Kubę Wojewódzkiego, który opublikował swoją zadziwiającą biografię, Polacy na Mundialu oddający się przyziemnym przyjemnościom, a także aferę wokół romansu Krzysztofa Rutkowskiego. Internauci uznali jednak, że najbardziej żenującą aferą minionego roku była ta, którą rozpoczęła Justyna Żyła. W ocenie czytelników donoszenie o aktualnościach w kryzysie między Piotrem a kobietą, a także rychły debiut w show biznesie, nie pozostawiły złudzeń. Mimo wszystko to kolejne upokorzenie w stronę kobiety. Pomimo licznych kontrowersji okazuje się, że wciąż ma swoich zwolenników. Ci na Instagramie i na forach internetowych zaznaczają, że tabloidy powinny odpuścić temat. Niektórzy serdecznie przekazują kobiecie życzenia powodzenia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Powinnam pogratulować ale szkoda mi jej. Małżeństwo jej się rozpadło a ona zaczęła relacjonować to w sieci i teraz,niestety,jest pośmiewiskiem. Milczenie jest złotem - pojawia się w Internecie. - Dajcie żyć w Nowym roku Justynie Żyle. Dla mnie porażką jest Rosati i jej pretensje do wszystkich - pojawia się dalej. - To są szczyty, burak porzuca rodzinę a opuszczona kobieta zostaje żenadą roku - zauważa internautka. Mimo wszystko Justyna wciąż ma swoich wiernych fanów. Nie wiadomo jednak, czy zechce skomentować ten zadziwiający plebiscyt.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVP wstrząsnęła fanami w Sylwestra! Powiedziała wszystko
  2. Nowy rok zaczął się dla niej tragicznie. Polska gwiazda nie ma jak wrócić do Polski
  3. Obyczajowy SKANDAL na Sylwestrze z Polsatem! Uwielbiana gwiazda spali się ze wstydu
  4. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
  5. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News