Justyna Żyła potwierdza wszystkie doniesienia! Będzie się działo...

Justyna Żyła potwierdza wszystkie doniesienia! Będzie się działo...

Justyna Żyła właśnie potwierdziła plotki na swój temat. Wokół sylwetki kobiety nie cichną doniesienia i okazuje się, że wszystko wskazuje na to, że w show biznesie będzie jej jeszcze więcej.

Justyna Żyła po upublicznieniu sekretów swojego związku z Piotrem, a także kulis niepotwierdzonej zdrady natychmiast stała się gorącym nazwiskiem. Nic więc dziwnego, że szybko otrzymała okładkę w "Playboyu", własny program o "praniu rodzinnych brudów" i numer jeden w tabloidach. Okazuje się, że to nie wszystko.

Co Justyna Żyła postanowiła zrobić w Nowym Roku? Potwierdziły się plotki o jej przyszłości w show biznesie

Postanowiła, że zajmie się kuchnią. W jej mediach społecznościowych pojawiają się więc przepisy, które jak zauważa - autorsko przygotowuje. Częściej jednak donosi o swoich nastrojach po rozwodzie, a ostatnio podkreśla, jak ważna jest dla niej kariera byłego męża. Justyna otrzymała program w jednej ze stacji. "Pierzemy brudy do czysta" - brzmi z reklam i doniesień celebrytki. Kobieta będzie starała się pogodzić rodziny, w których wystąpiła zdrada, agresja lub kłamstwo. To działanie już spotkało się z ogromną krytyką internautów, jednak gospodyni nie powiedziała stop. Teraz Żyła potwierdziła plotki i udziale w "Tańcu z gwiazdami". Otrzymała propozycję od telewizji Polsat i postanowiła z niej skorzystać. Tym faktem pochwaliła się ze swoimi sympatykami na Instagramie. - Już niebawem rozpocznie się kolejna niesamowita przygoda! Tańczyć każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej, mimo wszystko zawsze lubiłam się poruszać - kusząco stwierdziła w poście. Teraz będę miała okazje nie tylko by się sprawdzić, ale także nauczyć ruchów, którym daleko do góralskiej imprezy. Trzymajcie za mnie kciuki, coby nogi się ostały - podpisała zdjęcie, na którym została uchwycona na jednej z imprez podczas tańca. Internauci natychmiast zaczęli sekundować cebrytce, wspominając, że chętnie ją obejrzą w nowej roli. - Pięknie wyglądasz - pojawia się w komentarzu. - Świetnie będzie cię zobaczyć w nowej roli - pojawia się dalej. Na jednym z forów pojawiły się także głosy krytyki, które wytykają Justynie, że ta - nie powinna robić kariery na prywatnej tragedii. - Prawdziwa góralka mściwa, pazerna - pojawia się w jednym z komentarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Rozumiem ze pani Żyła korzysta z możliwości zarobku i popularności, zupełnie nie rozumiem pracodawcy - czytamy dalej. - Śmiech na sali będzie. Do niej będzie pasował jedynie tylko Rafał Maserak...ciekawe czy Piotr zjawi się chociaż w jednym odcinku na widowni i będzie jej kibicował jak ona jemu podczas skoków... - pojawia się na forum. Ciekawi występów Justyny już w najbliższym sezonie będą mogli śledzić jej działania na parkiecie. Nie wiadomo jednak, kto będzie jej partnerował. Justyna Żyła Instagram/Justyna ŻyłaZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Lewandowska i cellulit? Gwiazda właśnie ZSZOKOWAŁA wszystkich na plaży
  2. Wyciekły sensacyjne szczegóły Sylwestra z TVN! Wiadomo, co robiła wtedy największa gwiazda
  3. Gwiazda M jak miłość naraziła swoje dziecko? Afera w sieci, aktorka hejtowana
  4. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  5. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News