Żyła skompromitowała się tak, że przestanie gwiazdorzyć i zniknie. Żenada wszech czasów

Żyła skompromitowała się tak, że przestanie gwiazdorzyć i zniknie. Żenada wszech czasów Źródło: Polsat "Taniec z gwiazdami"

Justyna Żyła stara się w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" zawalczyć o zwycięstwo u boku Tomasza Barańskiego. W pierwszych dwóch odcinkach na blogerkę spadła gigantyczna krytyka. Nie inaczej stało się ostatecznie także w trzecim epizodzie. Komentarze widzów na temat występu celebrytki okazały się skrajnie negatywne.

Justyna Żyła w ostatnich miesiącach wyrosła na gwiazdę mediów społecznościowych głównie dzięki kwiecistym wpisom na temat swego życia prywatnego, w tym rozstania z mężem, w którego cieniu dotąd pozostawała. Kariera celebrytki potoczyła się bardzo szybko - wystąpiła już w sesji dla Playboya, założyła kulinarny kanał na platformie YouTube, rozpoczęła prowadzenie własnego programu telewizyjnego, a także podjęła decyzję o wzięciu udziału w programie "Taniec z gwiazdami" na antenie Polsatu.

Justyna Żyła znów zawiodła w "Tańcu z gwiazdami"

Chociaż Justyna Żyła ewidentnie wiązała z show duże nadzieje, rzeczywistość okazała się brutalna. Zarówno w pierwszym, jak i drugim odcinku spadła na nią bowiem ogromna krytyka zarówno ze strony widzów oraz jurorów.

Liczni internauci radzili, aby odpuściła udział w programie i powróciła do dawnych zawodowych aktywności. Blogerka stwierdziła jednak, że nie zamierza się poddawać i będzie nadal walczyć o głosy widzów, a ostatecznie także zwycięstwo.

Ostra krytyka pod adresem Justyny Żyły 

Występ Justyny Żyły w trzecim odcinku programu okazał się jednak równie niedoskonały, co poprzednie. Już materiał przed jej występem został oceniony przez widzów jako naprawdę żenujący. Poczynania celebrytki na parkiecie także odstawały od poziomu prezentowanego przez innych uczestników. Wielokrotnie myliła kroki, nie tańczyła do rytmu.

Zarówno Ola Jordan, jak i Iwona Pavlović stwierdziły, iż cieszą się, że celebrytka w ogóle wytrzymała do końca. Andrzej Grabowski nie okazał się wcale bardziej przychylny. Jego zdaniem Żyła powinna była pozostać do końca tańca w dmuchanym flamingu, na którym siedziała na samym początku swego wystąpienia.

- Śmieszy mnie, że w takim programie jak TzG ja siedzę i cieszę się, że dotrwałaś do końca. Przerażasz mnie, nie potrafisz zrobić kroku poprawnie, wszystko zawdzięczasz Tomkowi, brawo dla Tomka - powiedziała krytycznie Pavlović. 

Ostatecznie Żyle i Barańskiemu udało się zdobyć jedynie 8 na 30 punktów. Jedna z jurorek stwierdziła za to, że chciałaby porozmawiać z celebrytką, gdyż jej wyczyny na parkiecie są zadziwiające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na celebrytkę szybko posypały się bardzo negatywne komentarze widzów. W sieci nie brakuje już wpisów, według których powinna "przestać gwiazdorzyć i zniknąć". Liczni internauci nazwali także poczynania Żyły na parkiecie "żenadą wszech czasów". Chociaż w obronie blogerki stanęła część widzów, ich opinie ginęły w morzu gorzkich słów.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Julia Wieniawa zarabia aż 8 razy WIĘCEJ niż Antek Królikowski. To naprawdę duże kwoty!
  2. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  3. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom
  4. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  5. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana

Źródło: Polsat

Następny artykuł