Justyna Żyła pokazała TATUAŻ! To wiadomość dla Piotrka

Justyna Żyła pokazała TATUAŻ! To wiadomość dla Piotrka

Justyna Żyła od dłuższego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły po rozwodzie dosłownie kwitnie. Teraz w mediach społecznościowych pokazała tatuaż. Można mieć nieodparte wrażenie, że to wiadomość dla byłego męża. 

Justyna Żyła od momentu rozwodu z Piotrem Żyła dosłownie zakwitła w polskim show-biznesie. Nie tylko dostała swój własny program o gotowaniu oraz zyskała wielu obserwujących na Instagramie, ale również została zaproszona do Tańca z Gwiazdami. Justyna, która zaczyna wyglądać jak gwiazda filmowa, opublikowała zdjęcie, na którym widać jej tatuaż. Nie każdy wie, że kobieta w ogóle go posiada. Przede wszystkim jednak warto mu się dobrze przyjrzeć bo wygląda na to, że to wiadomość dla byłego męża.

Justyna Żyła pokazała tatuaż. Czy to wiadomość dla Piotra?

Na pięknym zdjęciu, na którym widzimy Justynę w mocnym makijażu, ułożonych włosach, ze słodką babeczką w ręce - nie da się nie zauważyć ozdobnego tatuażu, który zdobi jej przedramię. Jest to napis "love" oznaczający po angielsku "miłość", który został wkomponowany w znak nieskończoności i piórko. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Wiele osób momentalnie zaczęło się zastanawiać, czy nie jest to jasny przekaz dla Piotra Żyły. Być może Justyna, która coraz cieplej wypowiada się o byłym mężu, chciałaby mu przekazać, że tak naprawdę dalej coś do niego czuje? Trudno się nie zastanowić, czy Piotr nie żałuje decyzji o rozwodzie, kiedy widzi swoja byłą żonę w takiej pięknej, kwitnącej odsłonie. Justyna Żyła i jej tajemniczy tatuaż, fot. Instagram/justynazylaNajlepsze newsy dnia:

  1. Beata Tyszkiewicz z młodszym o 30 lat partnerem. Fani POSPADALI Z KRZESEŁ
  2. SZOKUJĄCA informacja o Dorocie Wellman. NIKT się tego NIE spodziewał
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Pomponik.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu