Szokujące doniesienia z "TzG". Partner Justyny Żyły na skraju wytrzymałości

Szokujące doniesienia z "TzG". Partner Justyny Żyły na skraju wytrzymałości Źródło: yt.com/Polsat

Justyna Żyła nie najlepiej radzi sobie w Tańcu z Gwiazdami. W każdym odcinku, mimo krytyki jaka na nią spływa, jej taneczny partner Tomasz Barański bardzo ją wspiera i pociesza. Okazuje się, że poza kamerami wygląda to nieco inaczej i doświadczonego tancerza zaczyna irytować to, w jakiej sytuacji się znajduje.

Justyna Żyła nie najlepiej odnajduje się podczas tańca, mimo to nie poddaje się

Justyna Żyła - była żona skoczka narciarskiego - jest uczestniczką nowej edycji, popularnego programu "Taniec z Gwiazdami". Ci co bacznie obserwują każdy, emitowany odcinek TzG z pewnością od razu zauważyli, że kobieta nie najlepiej odnajduje się tańcu. Mimo, że jej partner jest naprawdę świetnym fachowcem i bardzo stara się przekazać jej jak najlepiej wszystkie tajniki tańca, Justyna pozostaje bardzo odporna na tę wiedzę.

Każdego dnia, przez cały tydzień, po wiele godzin Tomasz Barański i jego partnerka ćwiczą nowy układ do kolejnego odcinka. Dla tancerza każdy styl tańca jest już dobrze znany i świetnie się w nich odnajduje. Mimo swoich usilnych starań nie do końca udaje mu się stworzyć z Żyły tancerkę. 

Już od pierwszego odcinka jurorka Iwona Pavlović nie szczędziła gorzkich słów dla jej poczynań na parkiecie. Otwarcie i wprost krytykowała wykonanie tańca uczestniczki. W sieci zaczęły nawet krążyć pogłoski o rzekomym odejściu Żyły z programu. 

Tomasz Barański w obronie swojej partnerki 

Za każdym razem gdy na Justynę Żyłę spływała fala krytyki jej taneczny partner - Tomasz Barański - stawał w jej obronie. Nie było momentu, podczas emitowanych odcinków by tancerz nie wykazywał się ogromną wyrozumiałością dla kobiety. Starał się on znajdować też plusy całej sytuacji. Chwalił ją za postępy i wytrwałość. Odznaczał się też niezwykłą cierpliwością. 

Wydawać by się mogło, że Tomasz Barański jest idealnym partnerem do nauki tańca. W ostatnim czasie jednak, media obiegła informacja, że poza kamerami w tej parze nie jest tak miło i wesoło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tancerza dopada irytacja. Okazuje się, że wcale nie jest tak cierpliwy i wyrozumiały 

Według informatora portalu Plotek, to co jest ukazywane na antenie podczas emisji programu, wcale nie oddaje atmosfery towarzyszącej parze za kulisami. Okazuje się, ze Tomasz Barański nie jest zadowolony z tego, że przy swojej partnerce nie może rozwinąć skrzydeł.  Frustruje go ten fakt w skutek czego poza kamerami, zamiast ze swoja partnerką, woli on wolny czas spędzać z innymi uczestnikami programu.

- Ja bardzo serio zawsze traktowałem to, co robię. A tutaj jednak musiałem troszkę spuścić z tonu i odnaleźć się w tej całej sytuacji z Justyną. Walczyć nie tylko z techniką, tańcem, ale też z jakąś inną materią - powiedział tancerz. 

Podczas prób Żyły i Barańskiego wcale nie jest tak spokojnie. Tancerz irytuje się gdy coś idzie nie tak

W jednym z fragmentów prób, które są pokazywane przed wykonaniem układu tanecznego, widać że Barańskiego irytuje wciąż nie może zapamiętać kroków-

- Nie patrz w dół. Jak to jest możliwe, że mówię trzeci raz? - zwraca się do Justyny Żyły.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób!
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. PORAŻAJĄCE słowa Jackowskiego o Benedykcie XVI. Mówi o braku nadziei

Źródło: Plotek

Następny artykuł