Katastrofalnych wieści ciąg dalszy. Widzom Polsatu napluto w twarz

Katastrofalnych wieści ciąg dalszy. Widzom Polsatu napluto w twarz Źródło: Polsat

Justyna Żyła zaliczyła kolejną wpadkę w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie mają już dosyć jej występów w programie. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza, ale gwiazda pozostała w programie.

Justyna Żyła od swojego pierwszego występu w "Tańcu z gwiazdami" nie znika zarówno z nagłówków kolorowych czasopism i plotkarskich portali. Również widzowie show telewizji Polsat mówią praktycznie tylko o niej, a dokładniej o jej występach, które delikatnie mówiąc, nie należały do najlepszych. Była żona skoczka jako pierwsza w historii programu dostała jedynkę od jurora, a jej taniec zbierał praktycznie same negatywne komentarze zarówno od jurorów, jak i internautów. Jednak tym razem widzowie show powiedzieli ostro dość.

Justyna Żyła pozostała w "Tańcu z gwiazdami"

W dzisiejszym odcinku Justyna Żyła i Tomek Barański zatańczyli sambę. Iwona Pavlović zdecydowała się wstać i pogratulować blogerce. Powiedziała o tym, że jej taniec nie był najlepszy, a ona sama - jest zdziwiona, że "taniec Żyły dało się oglądać". 

Finalnie z dzisiejszego odcinka odpadł Sebastian Stankiewicz - charakterystyczny aktor, który przez wiele odcinków zebrał rzeszę fanów.

Na celebrytkę zostało wylane całe wiadro hejtu, w którym nie szczędzono często wulgarnych wypowiedzi. Co prawda Justyna wzbudzała duże kontrowersje jeszcze przed udziałem w programie, ale teraz jest jednym z najgłośniejszych tematów w całym polskim Internecie.

Dzisiejszy występ blogerki również nie należał do najlepszych, a mimo to udało jej się przejść do następnego etapu konkursu, a to dla wielu osób przelało już czarę goryczy, która napełniała się od kilku tygodni. Wiele osób ma już dosyć tego, że Justyna w każdym odcinku wypada najgorzej, a mimo to nadal przechodzi dalej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według nich jest to wywołane tylko i wyłącznie tym, że w show-biznesie nastąpiło jej pięć minut i we wszystkich mediach jest o niej bardzo głośno, a co za tym idzie, przynosi zyski dla stacji. Internauci wskazują, że gdyby faktycznie liczyły się tylko umiejętności taneczne, a nie popularność gwiazd, to odpadłaby już w pierwszym docinku.

 - Przecież na to nie da się patrzeć. Gdyby nie to, że wszyscy o niej mówią, to odpadłaby już w pierwszym odcinku - pisze jeden z internautów.

 - Ile będziemy musieli patrzeć na to taneczne drewno, które nawet ruszać się nie potrafi - czytamy.

 - No pewnie, póki Polsat na niej zarabia, to nie pozbędą się jej z programu - dodaje internautka.

- Jakie to niesprawiedliwe że żyła została a Sebastian odpad już nie będę chyba tego oglądać - pojawiło się w komentarzu na jednym z mediów społecznościowych programu.

- Znów odpadają lepsi. Kto tak głosuje, masakra - pojawiło się dalej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News