Justyna Żyła wraca do "Tańca z Gwiazdami". Już niedługo znów zobaczycie ją na parkiecie

Justyna Żyła wraca do "Tańca z Gwiazdami". Już niedługo znów zobaczycie ją na parkiecie Źródło: Instagram - Justyna Żyła

Justyna Żyła była jednym z największych rozczarowań tej edycji Tańca z gwiazdami. Kobieta nie prezentowała się z dobrej strony, nie potrafiła dotrzymać kroku swojemu partnerowi i jej odpadnięcie było w pełni zasłużone. Okazuje się jednak, że już niebawem gwiazda wróci na parkiet z nową choreografią.

Justyna Żyła odpadła z Tańca z Gwiazdami, choć wiele osób dziwiło się, że nie doszło do tego już w drugim odcinku. Jej pierwsze dwa występy były prawdziwą kompromitacją, potem było niewiele lepiej. Ostatecznie odpadnięcie celebrytki nie mogło nikogo dziwić, a część widzów wręcz cieszyła się, że telewizja Polsat oszczędzi im kolejnych nerwów. 

Ci, którzy liczyli na to, że nie będą już musieli oglądać tanecznych "popisów" Justyny Żyły, będą jednak rozczarowani. Okazuje się, że gwiazda internetu już niebawem wróci na parkiet, by pokazać się widzom popularnego programu po raz kolejny. Niektórzy liczyli na to, że po takiej serii kompromitacji była partnerka skoczka narciarskiego nie będzie chciała pokazywać się przed publicznością po raz kolejny, jednak jest zupełnie inaczej.

Justyna Żyła wraca do "Tańca z gwiazdami"

Justyna Żyła nie zaprezentowała się dobrze przed widzami. Nikt nie przewidywał aż tak fatalnych występów ze strony kobiety, jednak pierwsze odcinki udowodniły, że zupełnie nie nadaje się ona do tańca. Twierdzili tak nie tylko internauci, ale również jurorzy, którzy oceniali występy Żyły bardzo krytycznie. Stało się jasne, że jej odejście z programu jest jedynie kwestią czasu.

Tak też się stało. Celebrytka pożegnała się z tanecznym show, jednak nie doszło do tego tak szybko, jak wszyscy się spodziewali. Była żona Piotra Żyły pożegnała się z programem znacznie później, niż choćby Dominika Tajner-Wiśniewska czy Sebastian Stankiewicz, co wywołało wielką złość internautów. Ich zdaniem Żyła po prostu powinna odpaść z show jako pierwsza, pojawiły się nawet teorie spiskowe.

Justyna Żyła pojawi się na parkiecie

Nie oznacza to jednak, że gwiazda nie pojawi się już na parkiecie podczas kolejnych odcinków tanecznego show. Dowiedzieliśmy się, że już niebawem widzowie telewizji Polsat po będą mieli okazję ocenić choreografię wykonaną przez celebrytkę podczas nowego odcinka programu. Chodzi o występ w wielkim finale, do którego dojdzie już 17 maja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, czy decyzja o powrocie Żyły spodoba się jurorom. Prawdopodobnie nie będzie to już dla nich tak wielkie obciążenie, bo do tej pory musieli oceniać ją jak zwykłą uczestniczkę, a w finale wystąpi ona jedynie jako gość, w związku z czym obejdzie się bez wyjątkowo krytycznych ocen. Kto wie, być może Tomasz Barański zdoła nauczyć swoją partnerkę choreografii, która spodoba się widzom? O wszystkim przekonamy się już za kilkanaście dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Margaret OSZPECIŁA się dla ukochanego?! Zrobiła sobie tatuaż na piersiach
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. Potworny wypadek. Dwuletni chłopiec zabity przez śmieciarkę
  4. Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"
  5. Gwiazdy Polsatu popłakały się na wizji! Fani Wodeckiego zachwyceni
  6. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News