Nawet Justyna Żyła jest załamana tym, co właśnie się wydarzyło

Nawet Justyna Żyła jest załamana tym, co właśnie się wydarzyło Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Justyna Żyła przerwała milczenie. Gwiazda najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" jest załamana ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce w trakcie tanecznego show telewizji Polsat. Jak się okazuje, to co się działo ostatnio, całkowicie załamało byłą żonę skoczka narciarskiego.

Justyna Żyła ma za sobą ciężki okres. Po krytyce ze strony fanów krajowego show-biznesu, jakoby celebrytka pojawiła się w mediach dzięki rozwodowi z Piotrem Żyłą, na jej głowę spadły słowa nieprzychylnych komentarzy ze strony jurorów programu Taniec z Gwiazdami. Po ostatnim występie Żyła postanowiła powiedzieć, co czuje o swoich tanecznych popisach. Jak się okazuje, udział w programie bardzo dużo ją kosztuje.

Justyna Żyła załamana swoją postawą w Tańcu z Gwiazdami

Sam fakt, że była żona Piotra Żyły zaszła tak daleko w programie, zdaje się nie podobać jurorom programu, którzy w coraz ostrzejszych słowach zwracają uwagę na jej braki taneczne. W ostatnim odcinku najostrzejsza w swoich sądach była tradycyjnie Ivona Pavlović, a Andrzej Grabowski odmówił komentarza po tym, jak zobaczył taniec celebrytki.

- Przerażasz mnie - nie wiem co się z tobą dzieje. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie, wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny - brawa dla Tomka. On cię trzyma, dźwiga i przestawia. Twoje nogi odmawiały posłuszeństwa. Nie ma bioder, pleców, kroków - nie ma niczego, nie zatańczyłaś nic w rytmie. - powiedziała Pavlović.

Pomimo tego, że Żyła dzięki głosom widzów przeszła do następnego odcinka show, to jej postawa diametralnie się zmieniła. O ile, celebrytka do tej pory wierzyła w samą siebie, to teraz zdaje się całkiem porzucić wiarę w swoje umiejętności, co pokazała wstrząsającą samokrytyką.

Żyła zdała sobie sprawę, że popełnia błędy

Nikt z fanów polskiego show-biznesu nie mógł się spodziewać, że pewna siebie celebrytka zdecyduje się sama skrytykować swoją postawę w programie i będzie wtórować krytyce Iwony Pavlović.

- Przepraszam, ale jestem na siebie zła, bo odcięło mi głowę. Nie wiem, co się stało w programie - powiedziała Justyna Żyła.

Taniec Żyły w ostatnim odcinku był paradoksalnie najlepiej ocenionym przez jury. Kobieta zgarnęła całe 11 punktów i zameldowała się w obsadzie kolejnego odcinka. Czy jej kolejne starcie na tanecznym parkiecie będzie tym ostatnim? A może gwiazda na nowo uwierzy w siebie i tym razem oczaruje widzów i skład sędziowski?

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  4. Miliony włączą dziś Polsat. Tak hitowego filmu nie było w stacji od BARDZO dawna
  5. Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem

źródło: Fakt

Następny artykuł