Justyna Żyła totalnie odleciała! O tym, co wyprawia mówią już wszyscy

Justyna Żyła totalnie odleciała! O tym, co wyprawia mówią już wszyscy

Justyna Żyła przekroczyła granicę? Według doniesień prosto z planu Tańca z Gwiazdami, celebrytka miała zachować się bardzo źle w trakcie prób do zdjęć kultowej produkcji telewizji Polsat. Najbardziej miało dostać się jej partnerowi od tańca, który miał początkowo nie być zaakceptowanym przez byłą żonę Piotra Żyły.

Justyna Żyła to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Celebrytka, która na "czerwonym dywanie" zadebiutowała w dużym stopniu dzięki ujawnianiu sekretów pożycia małżeńskiego ze swoim mężem, jest w trakcie zdjęć i prób tanecznych do kultowej produkcji telewizji Polsat, jaką jest Taniec z Gwiazdami. Doniesienia z planu sugerują, że prowadząca program "Pierzemy brudy do czysta" ma zachowywać się skandalicznie na planie popularnej produkcji.

Justyna Żyła wywołała skandal w Tańcu z Gwiazdami?

Celebrytka, której kariera wzbudza wielkie kontrowersje wśród fanów polskiego show-biznesu będzie jedną z twarzy nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami". Ta decyzja telewizji Polsat została odebrana z mieszanymi uczuciami miłośników produkcji, którzy mieli duże wątpliwości co do tej decyzji castingowej. Sama Żyła miała sobie nic nie robić z komentarzy widowni show i okazała się osobą bardzo wymagającą i stawiającą liczne warunki. Jak donosi prasa, gwiazda ma być kapryśna, obrażać się na osoby zaangażowane w produkcję serii, a także sprawiać problemy i trudności swojemu nauczycielowi tańca, którego gwiazda chciała na samym początku wymienić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żyła zazdrosna o partnera Radwańskiej?

Według doniesień z planu, Justyna Żyła miała zażądać Stefano Tarrazino, jako partnera do tańca. Gwiazda nie była zadowolona z faktu, że telewizja przyznała jej Tomasza Barańskiego, ponieważ chciała mieć najbardziej - jej zdaniem - przystojnego i zdolnego partnera. Jej fanaberie stały się do tego stopnia uciążliwe, że podobno nie ma osoby na planie programu, która by ich nie komentowała. Nie brak komentarzy, że kobieta, która znana jest z tego, że jest znana, totalnie odleciała. - Gdy Justyna zobaczyła, że będzie tańczyć z Tomkiem Barańskim, a nie ze Stefano w ogóle się nie ucieszyła. Nie potrafiła ukryć rozczarowania. Starała się robić dobrą minę, ale była zła. Jej zachcianki stały się więc nieistotne, gdy okazało się, że ze Stefano chce tańczyć z Agnieszką Radwańską. Dla Justyny trzeba było znaleźć innego partnera - powiedziała Faktowi jedna z osób z produkcji "Tańca z Gwiazdami".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda ma nogi do nieba i figurę modelki! Te zdjęcia odbiorą wam mowę!
  2. Największy SEKRET Hanki Bielickiej wyszedł na jaw! NIKT nie mógł się tego po niej spodziewać
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie 
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Najwyższy Czas
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News