Justyna Żyła ujawniła kulisy "Tańca z gwiazdami"! MOCNE zdjęcia

Justyna Żyła ujawniła kulisy "Tańca z gwiazdami"! MOCNE zdjęcia

Justyna Żyła znów zaskoczyła nas wszystkich. Budząca bardzo niejednoznaczne emocje celebrytka, która będzie jedną z twarzy nadchodzącego Tańca z Gwiazdami, postanowiła zszokować swoich fanów zdjęciem pokazującym to jak przygotowuje się do udziału w programie. Mało kto spodziewał się aż takich ujęć.

Justyna Żyła to postać, która budzi wielkie emocje wśród fanów polskiego show-biznesu. Była żona skoczka narciarskiego korzysta właśnie ze swoich przysłowiowych pięciu minut na czerwonym dywanie i zamierza wziąć udział w kultowym show-telewizji Polsat. W swoich social mediach gwiazda postanowiła się pochwalić, jak idą jej przygotowania. Mało kto z obserwatorów celebrytki spodziewał się, że gwiazda zdecyduje się na aż tak odważne zdjęcia.

Justyna Żyła szokuje na Instagramie

Najnowsza edycja show Polsatu wzbudza wielkie emocje. Fani od dawna zastanawiają się, kogo będą mogli oglądać na wiosnę na ekranach własnych telewizorów. Wśród zaproszonych gwiazd nie zabraknie kontrowersyjnej Justyny Żyły, która przez dużą część polskiego społeczeństwa postrzegana jest jako osoba, która swoją karierę zawdzięcza głównie rozstaniu z o wiele słynniejszym mężem. Ta łatka nie przeszkadza jednak byłej żonie skoczka narciarskiego i w przerwach od skandali, kobieta próbuje zbudować swoją pozycję na rynku show-biznesu. W swojej ostatniej publikacji w mediach społecznościowych początkująca gwiazda postanowiła pochwalić się stylizacją, w które wystąpi w tanecznym show. Fani oniemieli z wrażenia i odwagi kobiety.

Internauci są podzieleni

Nie da się ukryć, że skrajne emocje, jakie wywołuje postać Żyły, mają swoje odzwierciedlenie w komentarzach śledzących ją użytkowników internetu. Część fanów bardzo pochlebnie opowiada się za celebrytką, zaznaczając, że rozstanie ze słynnym mężem jej służy. Przeciwnicy kobiety nie są jednak tak łaskawi w swojej ocenie i atakują jej sposób pozyskiwania fanów i uznania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - To Pani Żyła wspierała męża, gdy ten trenował, dbała o dom i dzieci... Pani Justyna pracuje! Dba o swoją i dzieci przyszłość! Jakoś nie widzę, aby Panu Piotrowi to przeszkadzało! Jak dla mnie Pani Justyna poniża i ośmiesza się na każdym kroku, nigdy nie widziałam, żeby ktoś po rozstaniu taki cyrk pokazywał jak ona. Nic honoru nie ma, po prostu nic - czytamy w sekcji komentarzy pod zdjęciem kobiety. Czy udział kobiety w Tańcu z Gwiazdami pozwoli jej zjednać sobie widownie, która przestanie tak negatywnie na nią spoglądać? A może udział Żyły w show tylko rozpocznie spiralę hejtu widzów niezadowolonych obecnością byłej wybranki Piotra Żyły w otoczeniu gwiazd? Justyna Żyła fot.instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Piotr Żyła zaskoczył całą Polskę! Upamiętni śp. Adamowicza na oczach milionów
  2. W Koglu-Moglu kochali go wszyscy! Teraz czeka go najgorszy los
  3. To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
     
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News