Żyła rezygnuje?! Teraz to celebrytka gromi i ośmiesza media po całości

Żyła rezygnuje?! Teraz to celebrytka gromi i ośmiesza media po całości Źródło: screen youtube.com/Wideoportal

Justyna Żyła podczas swojego pierwszego występu w programie "Taniec z gwiazdami" zebrała ostre cięgi od jurorów. Media obiegła już informacja o rezygnacji celebrytki z udziału w programie stacji Polsat. Właśnie padła zadziwiająca deklaracja.

Justyna Żyła podczas swojego pierwszego występu w programie bez wątpienia mogła wypaść lepiej, ale według wielu internautów i innych uczestników konkursu - nie zasłużyła na tak ostrą krytykę. Dodatkowo dostała pierwszą w historii show jedynkę. Niestety również część internautów nie miała wobec niej litości i na różnych portalach masowo pojawiały się krytykujące ją komentarze. W mediach pojawiły się nawet pogłoski, że cały ten hejt, tak mocno wpłynął na celebrytkę, że postanowiła odejść z "Tańca z gwiazdami". Teraz głos w tej sprawie zabrał jej taneczny partner.

Justyna Żuła odchodzi z "Tańca z gwiazdami"?

Nie da się ukryć, że taka ilość hejtu oraz tak drastyczna krytyka ze strony jurorów potrafi podciąć skrzydła i odebrać chęć do dalszych treningów i samych występów. Jednak celebrytka może liczyć na wsparcie ze strony swojego partnera tanecznego oraz innych uczestników. Również duże grono internautów stanęło za nią murem, a w nie jednym komentarzu czytamy, że słowa Iwony Pavlović były mocno przesadzone i nie na miejscu.

 - Chciałabym być taką małpą - nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię złego. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! - mówiła jurorka.

Trzeba przecież pamiętać, że Justyna nie ma doświadczenia tanecznego, a wedle słów jej partnera przez ostatni miesiąc naprawdę ciężko trenowała. Nawet on sam przyznaje, że tak mocne słowa ze strony jury nie były potrzebne.

 - Jurorzy niepotrzebnie nas tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc - mówił Tomasz Barański.

Jednocześnie tancerz zapewnia, że ani on, ani Justyna nie zamierzają się poddać. Każdego dnia dają z siebie wszystko na sali treningowej, aby przygotować się odpowiednio do następnego odcinku. Chcą przez to pokazać, że jurorzy po ich pierwszym występie znacząco się pomylili.

- Idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu do tego co się wokół niej dzieje - dodaje.

Tym razem Żyła sprawdzi się z foxtrotem oraz bardzo skomplikowaną choreografią. Czyżby się szykował największy powrót w historii show telewizji Polsat?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Nowi prowadzący Big Brother to gwiazdy programów śniadaniowych. Duże zaskoczenie!
  4. LIDL pojechał po całości! Bajecznie tani i prestiżowy produkt już za parę dni
  5. Rydzyk ma ogromny problem! Został pozwany do sądu

 

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News