Justyna Żyła o ślubie, na którym bawił się Piotrek. Państwo młodzi nie będą zadowoleni jej publicznym komentarzem?

Justyna Żyła o ślubie, na którym bawił się Piotrek. Państwo młodzi nie będą zadowoleni jej publicznym komentarzem? Źródło: youtube.com/ Portal SATinfo24.pl

Justyna Żyła miała bardzo nieprzyjemne zdarzenie. Uczestniczka tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" została zaproszona na wesele, na którym bawił się także jej były mąż. Gwiazda nie mogła się pojawić, co mogło zniszczyć jej długoletnią przyjaźń i relację z parą młodą, która zapewne nie przyjmie takich tłumaczeń.

Justyna Żyła nie jest w stanie zapomnieć o swoim rozwodzie. Celebrytka, która zasłynęła dzięki publicznemu pokazywaniu swojego życia prywatnego na social mediach, musiała odmówić swojej serdecznej przyjaciółce udziału w jej weselu. Tłumaczenie gwiazdy pokazuje, że stanowczo nie może zapomnieć o swojej przeszłości, ale jest bardzo wątpliwe, że przyjaciele gwiazdy przyjmą takie wyjaśnienie.

Justyna Żyła nie była na weselu, na którym bawił się Piotr Żyła. Skandaliczne wyjaśnienia celebrytki

Mimo że gwiazda przez wiele lat utrzymywała bardzo dobre, a wręcz rodzinne stosunki z narzeczonymi kolegów swojego eksmęża z reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Niestety, ale rozwód sprawił, że te relacje się bardzo pogorszyły i kobieta omija wszystkie uroczystości ze swoimi przyjaciółmi. Celebrytka odmówiła udziału w ślubie Dawida Kubackiego, a ostatnio Macieja Kota. Ta druga decyzja jest o tyle szokująca, że gwiazda przez wiele lat była przyjaciółką Agnieszki Lewkowicz, czyli obecnej żony sportowca.

Celebrytka wystosowała na swoich social mediach specjalną wiadomość do swojej przyjaciółki i wytłumaczyła się z nieobecności. Wątpliwe jednak, by gwiazda dała radę przekonać żonę Kota do wybaczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żyła zaskakuje oświadczeniem

Justyna Żyła postanowiła na swoich social mediach pokazać po raz kolejny, jak bardzo nie jest w stanie zapomnieć o skoczku narciarskim. Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" stwierdziła, że to właśnie przez udział Piotra na uroczystości nie jest w stanie uczestniczyć w sakramencie małżeństwa Kota i Lewkowicz.

- Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Smutne, że nie mogłam w tym uczestniczyć. Miłości, zdrowia Wam Kochani życzę. Albo zdjęcie z jednym, albo z drugim mam. Wybrałam piękniejszą połówkę - złożyła życzenia Justyna Żyła

Wątpliwe, by wpis na social mediach sprawił, żeby Agnieszka Lewkowicz zapomniała najbliższej przyjaciółce brak udziału w świętowaniu, spowodowany faktem, że jej mąż chciał zaprosić na swoje święto przyjaciela z kadry.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News