"Rozumiem dlaczego Piotr od ciebie odszedł, robisz mu wstyd". Justyna Żyła odpowiedziała tak, że nas zamurowało

"Rozumiem dlaczego Piotr od ciebie odszedł, robisz mu wstyd". Justyna Żyła odpowiedziała tak, że nas zamurowało Źródło: Screenshot z youtube.com/UwaŻyła

Justyna Żyła odpadła niedawno z "Tańca z gwiazdami". Jak sama twierdzi - nie żałuje. W końcu mogła wrócić do stęsknionych dzieci, które czekały na nią przez cały czas w Wiśle. Poza tym angażowanie się w ciężkie treningi z trenerem Tomaszem Barańskim zdecydowanie zabierały jej zbyt wiele czasu. Teraz jednak może w pełni poświęcić się swojej pasji - gotowaniu, a także prowadzeniu autorskiego programu "Pierzemy brudy do czysta". Ostatnio jeden z użytkowników pod zdjęciem promującym program gorzko ocenił działalność celebrytki. Odpowiedziała mu tak, że wszystkich odbiorców zamurowało.

Justyna Żyła pracuje właśnie nad swoim nowym programem "Pierzemy brudy do czysta". Rozwiązuje tam konflikty uczestników, którzy zgłaszają się do niej nie widząc nadziei na porozumienie. Często w programie występują więc małżeństwa, które od lat przeżywają poważny kryzys. Żyła ma pomóc im uniknąć rozwodu.

Jeden z użytkowników Facebooka skomentował zdjęcie celebrytki, które promowało program. Postanowił powiedzieć to, co naprawdę myśli o Żyle, zwracając uwagę na ostatnią działalność gwiazdy. Celebrytka, co zaskoczyło wszystkich internautów, postanowiło mu odpowiedzieć. Zadrwiła sobie z hejtera w niecodzienny dla niej sposób.

Justyna Żyła robi karierę na własnym rozwodzie?

Celebrytka największy rozgłos zawdzięcza rozwodowi z Piotrem Żyła, o którym to od czasu do czasu wspominała w udzielanych wywiadach. Zwrócił na to uwagę jeden z internautów, który postanowił nie kryć swojego oburzenia zachowaniem Żyły.

 - Teraz każdego dnia coraz bardziej rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł. Biedny, cały czas robisz mu wstyd. A jeśli dzieci będą za nim to i z czasem one zaczną się wstydzić. Naprawdę żal mi Piotra. W końcu chłopak jest szczęśliwy, ale jak może być do końca, skoro cały czas używasz do robienia pseudo kariery informacji o nim. Dobrze, że nie wiesz, co on o Tobie mówi - stwierdził, komentując jedno ze zdjęć, którym Justyna pochwaliła się w Internecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda nowego programu "Pierzemy brudy do czysta" nie pozostawiła tej ostrej wypowiedzi bez komentarza. Postanowiła zadrwić sobie z użytkownika, obracając całą sytuację w żart i jednocześnie życząc mu "miłego dnia".

 - Również życzę miłego dnia, samej pozytywnej energii i tego, by od Ciebie nikt nigdy nie "uciekł" - odpisała celebrytka, kończąc swój wpis uśmiechniętymi emotkami.

Wygląda na to, że Justyna Żyła nie przejmuje się już hejtami, które pod swoim adresem słyszy niemal każdego dnia. Niespotykana w jej wykonaniu riposta zamknęła usta wszystkim krytykom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. Polscy katolicy są WŚCIEKLI! Anna Mucha dostanie EKSKOMUNIKĘ za swoje słowa o Janie Pawle II? 
  3. Zdecydowana reakcja Watykanu w związku ze strasznym pożarem katedry Notre Dame
  4. Oby Gwiazdowski się mylił. "Emeryci pobiorą pieniądze na leki ze skarbonek wnuków"
  5. Wstrząsające wyznane uczestniczki "Big Brothera" o śmierci mamy. Stoczyła dramatyczną walkę z ojcem
  6. Początek przełomu w leczeniu nowotworu? Lek oparty na szczepionce

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News