Justyna puściła na wizji żarcik w stylu Piotra Żyły. Turlamy się ze śmiechu

Justyna puściła na wizji żarcik w stylu Piotra Żyły. Turlamy się ze śmiechu Źródło: Screenshot z youtube.com/Polsat

Justyna Żyła to celebrytka, która zasłynęła z bardzo nietypowego powodu. Jej popularność wzrosła, gdy rozeszła się ze swoim mężem - znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Sportowiec znany jest ze swojego charakterystycznego humoru, którym zapewnił sobie między innymi udział w programie Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że niemniej dowcipna potrafi być była żona Piotrka. Właśnie zaserwowała widzom swojego programu kawał, który rozbawił ich do łez.

Justyna Żyła ma nowy, autorski program, w którym rozwiązuje problemy polskich małżeństw. Do "Pierzemy brudy do czysta" zgłaszają się uczestnicy, którzy chcą także naprawić przyjacielskie relacje, popsute w wyniku rozmaitych kłótni - zazwyczaj o pieniądze.

W jednym z ostatnich odcinków nowej produkcji stacji Active Family do Żyły zgłosili się dwaj górale, którzy poprosili ją o pomoc w uratowaniu ich przyjaźni. Podczas jednej z gorących dyskusji prowadząca postanowiła rozładować atmosferę żartem.

Justyna Żyła rozbawiła do łez widzów swojego nowego programu

Dwaj mężczyźni, którzy przyszli do programu Justyny Żyły, byli nastawieni do siebie wyjątkowo źle. Nieprzyjemna atmosfera aż wylewała się z ekranu. Mężczyźni pokłócili się, ponieważ mieli razem budować swoją karierę, ale gdy tylko pojawiły się pierwsze pieniądze doszło między nimi do poważnej kłótni. Rosnąca sława wcale nie pomagała w budowaniu ich relacji, która najwyraźniej na dobre się popsuła.

Nie widzieli oni już dla siebie żadnego ratunku. W ich sporze mediatorami wielokrotnie byli znajomi i najbliższa rodzina. Bezskutecznie podejmowali oni próby pogodzenia dwóch górali. W końcu zgłosili się więc do celebrytki, która miała wysłuchać argumentów obydwu stron i pomóc im dojść do jakiegoś kompromisu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W pewnym momencie Żyła miała już dość wysłuchiwania ich kłótni, bowiem mężczyźni zachowywali się względem siebie niebywale agresywnie. Mało brakowało, a skoczyliby sobie do gardeł. Na szczęście celebrytka wpadła na wspaniały pomysł. Postanowiła całą atmosferę rozładować żartem, który rozbawił widzów do łez.

 - Może chcecie dać sobie po razie? - zapytała z uśmiechem na ustach w "Pierzemy brudy do czysta".

Mężczyźni, choć rozbawieni jej pomysłem, na szczęście nie skorzystali z propozycji.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kim jest partner Magdy Gessler? Ukochany restauratorki mieszka aż 7 tysięcy km stąd
  2. Krystyna Wodecka mimo wielu plotek była największą miłością Zbyszka Wodeckiego
  3. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi
  4. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  5. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  6. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News