Justyna Żyła w centrum kolejnej wojny. Nie uwierzycie, jak zawistne potrafią być niektóre kobiety

Justyna Żyła w centrum kolejnej wojny. Nie uwierzycie, jak zawistne potrafią być niektóre kobiety Źródło: yt.com/Wideoportal

Justyna Żyła pojawiła się w mediach nagle. Pomimo dużych kontrowersji, celebrytka postanowiła wykorzystać nabyte w ten sposób umiejętności, by pomóc innym ludziom. Zdumiewające, do czego niektórzy potrafią być zdolni, by postawić na swoim.

Justyna Żyła, pomimo zakończenia swojej przygody z warszawskim show-biznesem, nie przestaje kwitnąć w mediach internetowych. Wiele wskazuje na to, że wcale nie zamierza zniknąć z przestrzeni publicznej i będzie dalej w tym kierunku rozwijała swoją karierę. Nieustannie prowadzi blog poświęcony gotowaniu, a także regularnie udziela się w mediach społecznościowych.

Jak się okazuje, to jej nie wystarcza. Nie umilkły jeszcze plotki dotyczące udziału byłej żony Piotra Żyły w reklamie znanych kosmetyków, a już pojawiły się głosy o angażu w dobrze znanym tytule. Właśnie wystartował drugi sezon programu, który niedawno stał się podstawą do kolejnych zarzutów wobec celebrytki. Historia w nim przedstawiona dla wielu będzie nie do pomyślenia. 

Justyna Żyła powraca z programem. Ma w tym doświadczenie?

Justyna Żyła w najnowszej odsłonie programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" zawita w domach, w których nie dzieje się najlepiej. W programie zostaną przedstawione dwie zupełnie różne historie. Celebrytka będzie występować w roli mediatora, swoją postawą pomagając sąsiadom dojść do porozumienia. Jedna sprawa, dotycząca dwóch zwaśnionych kobiet, będzie szczególnie szokująca.

Niewiarygodne, do czego są zdolne niektóre kobiety, kiedy chcą za wszelką cenę postawić na swoim. Widzowie będą mieli okazję przekonać się na własne oczy, jak zwykły spór o miejsce parkingowe może przerodzić się w prawdziwą wojnę, a żadna ze stron nie chce ustąpić. W takich wypadkach jedynym rozwiązaniem stanie się zaangażowanie mediatora. Już wcześniej dochodziło do wzajemnych złośliwości, a porysowany samochód i wybite okna to tylko kilka z efektów sporu dwóch kobiet. Czy w takiej sytuacji Justynie Żyle uda się zapobiec rękoczynom?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wróciłam na plan mojego programu w Active Family. I już na początku było grubo! Zobaczcie sami. Dziś o 19.15 nowy odcinek "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta". Sprawa jest bardzo poważna, bo nie dość, ze małżeństwo bohaterów wisi na włosku, to jeszcze mąż oskarża żonę o kradzież 20 tysięcy złotych. Powiem Wam, że pierwszy raz tak mi się podniosło ciśnienie! Jeśli przegapicie premierę to powtórka o 22.05 - napisała celebrytka na Instagramie, odnosząc się do drugiej z poruszanych w programie spraw.

Obecność mediatora jest bardzo często tym, czego brakuje, by dojść do porozumienia. Wielu wskazuje na to, że Justyna Żyła ma wielkie doświadczenie w wyciągania na światło dziennie brudów rodzinnych, więc z pewnością będzie w stanie pomóc innym swoimi radami.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News