Mamy zdjęcia z programu Justyny Żyły. Ostra AWANTURA już w pierwszym odcinku!
Karol Zaborowski - 13 Grudnia 2018

Mamy zdjęcia z programu Justyny Żyły. Ostra AWANTURA już w pierwszym odcinku!

Justyna Żyła i jej problemy małżeńskie przez wiele miesięcy była jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. Teraz kobieta powraca ze swoim zupełnie nowym programem. Pojawiły się już pierwsze zdjęcia z pilotażowego odcinka.

Justyna Żyła swojego czasu była dosłownie wszędzie, jeżeli chodzi o polskie media. Wszystko za sprawą jej burzliwego rozstania ze skoczkiem Piotrem Żyłą. Justyna oskarżyła swojego męża publicznie o zdradę, która spowodowała rozpad ich małżeństwa, ponieważ sportowiec postanowił założyć z kochanką zupełnie nową rodzinę. Jednak Piotr przedstawił to z zupełnie innej strony, mianowicie w jego wersji to Justyna dopuściła się zdrady i oświadczyła, że będzie od teraz żyć ze swoim kochankiem. Cała sprawa ciągnęła się całymi miesiącami, była żona skoczna, co rusz dostarczała do Internetu kolejną porcję swojego rodzinnego życia. Jednak teraz to ona będzie pomagać osobom z problemami w związkach.

Justyna Żyła w nowym programie

Była żona Piotra Żyły rozpoczęła już pracę nad swoim programem, który ukarze się już niebawem. W Internecie pojawiły się nawet zdjęcia z planu pierwszego odcinka show. Dodatkowo wiadomo już, jak będzie on przebiegał i zobaczą widzowie. Program nosi tytuł "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", a pierwszym odcinku poznamy historię Sylwii i Vjeka. Mężczyzna pochodzi z Chorwacji, jednak zdecydował się przenieść do Polski dla swojej ukochanej. Jednak w ich związku nie dzieje się najlepiej, a głównym problemem jest brak porozumienia pomiędzy nimi. Jeden temat jest szczególnie delikatny, ponieważ chodzi w nim o Vjeka oraz jego byłą ukochaną. - Sylwia jest skrzypaczką, prawie 28 lat występowała w zespole Mazowsze. Śpiewa, gra na fortepianie i tańczy, a także udziela się aktorsko. Vjeko z wykształcenia jest ekonomistą, ale nie pracuje w zawodzie. Łączy ich gorąca namiętność, z którą wiąże się też intensywna zazdrość. Sylwia wiedziała, że przed nią było wiele kobiet w jego życiu. Gdy Vjeko zdecydował się pójść za głosem serca i zanim na stałe przeprowadził się dla niej do Polski, wyjechał do domu, by pozałatwiać wszystkie sprawy. Podczas tej wizyty, miało dojść do spotkania z byłą miłością. Czy było to tylko niewinne pożegnanie? – pisze produkcja.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej

Awantura na planie

Co więcej, podczas kręcenia programu dojdzie do poważnej kłótni pomiędzy zakochanymi, a wszystko dlatego, że Vjeko nie chce rozmawiać o sprawach prywatnych przed kamerami. Jednak jego partnerka postawi sprawę bardzo jasno. - Miałeś 5 lat, żeby porozmawiać ze mną w cztery oczy - mówiła uczestniczka. Jednak wielu internautów bardzo sceptycznie podchodzi do produkcji prowadzonej przez Justynę Żyłę. Według nich kobieta nie nadaje się do tej roli, ponieważ sama ma potworny bałagan w swoim życiu prywatnym, a w takim wypadku nie powinna pouczać innych jak mają żyć.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny materiały prasowePikio.pl portal rozrywkowo informacyjny materiały prasowePikio.pl portal rozrywkowo informacyjny materiały prasoweZOBACZ TAKŻE:
  1. Chcesz kupić choinkę na Święta? Lepiej na siebie uważaj!
  2. Norbi ujawnił najpilniej strzeżoną przez TVP tajemnicę! Fani Janowskiego dostali szału
  3. Książę Karol do dziś nie wybaczył tego Dianie. Jego przyjaciel ujawnia po latach
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczękiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News